Bruker-146784 Skrevet 27. desember 2008 Skrevet 27. desember 2008 Jeg lurte bare på om det er noen klasser som har dette? 1.Er det noen klasser som har sverd,pil og bue og magi? 2.Er det noen klasser som har sverd og pil og bue? Jeg har mest lyst på nr 2 Dere er veldig greie om dere svarer på disse 2 spørsmålene
Vrengtpolvott Skrevet 27. desember 2008 Skrevet 27. desember 2008 Haha, du har vel spilt spillet en del før? Så dette burde du klare å svare på selv. Eller så kan du jo også bare se på Wikipedia, der står det også, istedenfor å lage alle disse AOC trådene du lager.
Bjonski Skrevet 27. desember 2008 Skrevet 27. desember 2008 Hvorfor oppretter du nye tråder hele tiden? kan du ikke spørre i småprat tråden? For å svare på spørsmålet: Ingen klasser har sverd, pil og bue og magi. Ranger og barbarian har sverd og pil og bue. Andre klasser kan enten lære pil og bue eller armbrøst senere.
Bruker-146784 Skrevet 27. desember 2008 Forfatter Skrevet 27. desember 2008 Så dere mener at ranger og barbarian har like store sverd som guardian, conqueror og dark templar?
The Very End Skrevet 27. desember 2008 Skrevet 27. desember 2008 Er ikke 100 sikker, men ja, om du vil kan du bruker 2H / 2B ting. Men som regel er det nok greit å også gå med 1H ting da. Rangers er hovedsaklig bare bue.
Bruker-146784 Skrevet 27. desember 2008 Forfatter Skrevet 27. desember 2008 Men hvilket av mage,rogue,priest og soldiers er best i PvP og PvE?
The Very End Skrevet 27. desember 2008 Skrevet 27. desember 2008 Alt er egentlig bra Priests er jo kjekt, iom. at de har heals, men de har lav DPS så alt går jo tregt. Rogue er artig, men kan være skikkelig vrient å spille. Selv syntes jeg det først ble virkelig bra å gå solo med på lvl 50+ . Soliders er vel greie solo, kan som regel ta en liten hær alene, uten å måtte lide unødvendig mye av den grunn. Gjør ok dps, men er et hav bak rogue klassen allikevel.
Bjonski Skrevet 27. desember 2008 Skrevet 27. desember 2008 Så dere mener at ranger og barbarian har like store sverd som guardian, conqueror og dark templar? Dark Templar har IKKE store sverd.
Exsessum Skrevet 28. desember 2008 Skrevet 28. desember 2008 Alt er egentlig bra Priests er jo kjekt, iom. at de har heals, men de har lav DPS så alt går jo tregt. Rogue er artig, men kan være skikkelig vrient å spille. Selv syntes jeg det først ble virkelig bra å gå solo med på lvl 50+ . Soliders er vel greie solo, kan som regel ta en liten hær alene, uten å måtte lide unødvendig mye av den grunn. Gjør ok dps, men er et hav bak rogue klassen allikevel. Du sier priest har lav DPS, det er jeg ikke helt enig i. En ToS har veldig god dps, både nuke og AoE. En som bruker cloth kan ikke overleve om en ToS først har bestemt seg for å drepe ham. En BS har også god dps pga av dmg buffs som legger seg oppå hverandre.
The Very End Skrevet 28. desember 2008 Skrevet 28. desember 2008 Skal si meg enig i det du sier der, litt feil det jeg sa TOS har absolutt bra DPS.
celidog Skrevet 2. januar 2009 Skrevet 2. januar 2009 Soldiers: (eksempel, guardian) Guardian - God mot klasser som går ut av stamina fort, eksempler er barbarians, assasin osv. De kan skifte på 2 stancer, guardian stance som gir deg 50% mer invurnability, men mindre damage. Og stancen Frenzy stance, som gir deg 50% MINDRE invurnability, og 50% mer damage. Healers: (eksempel, tos ) Tos - God mot de fleste klasser, men du må ha en spesifikk feat spec for dette. Visste du bygger opp featsene, så kan du faktisk 1-shotte folk. helt OK healere, og gjør veldig bra dps! Er du ute etter god healer, så er pom det beste valget. Rogues: (eksempel, barbarian) Barbarian - Barbarian er en veldig god klasse i gruppe, de har mye cc (crowd control). Og de gjør litt over OK damage. De har lite health, og bruker bare light armor. Det beste featsene med denne klassen er pure hybrid. Her satt jeg meg ned å begynte å skrive, de fleste rogue klassene er like rogues. healers er sånn at pom er god healer, helt ok damage. tos er veldig bra damage, lite heals. osv, lurer du på noe annet, så er det bare å spør. -Zielon, Wildsoul
Pantera Skrevet 3. januar 2009 Skrevet 3. januar 2009 Soldiers: (eksempel, guardian)Guardian - God mot klasser som går ut av stamina fort, eksempler er barbarians, assasin osv. De kan skifte på 2 stancer, guardian stance som gir deg 50% mer invurnability, men mindre damage. Og stancen Frenzy stance, som gir deg 50% MINDRE invurnability, og 50% mer damage. Det stemmer ikke helt...full Defensive Stance, ihvertfall på lvl 80, gir deg +10% Piercing Invul, +10% Crushing Invul og +10% Slashing invul. Frenzy gir deg faktisk 100% mindre invul på alle forskjellige damage, men gir samtidig +50% Magic Damage modifier og +50% Damage Multiplier. I praksis, ihvertfall når det gjelder damage på vanlige lvl 80 mobs, så øker vanlig damage (ikke combo) fra ca 200 til rundt 300 pr slag, når du velger Frenzy Stance. Men hvis man liker å sloss helt i front, i grupper og raids, så er helt klart Guardian klassen å velge Pantera
celidog Skrevet 3. januar 2009 Skrevet 3. januar 2009 Syns han burde enten velge Conqueror eller Bear shaman. De er de klassene atm man kan slå alle classes med, om man er god.
Exsessum Skrevet 3. januar 2009 Skrevet 3. januar 2009 Syns han burde enten velge Conqueror eller Bear shaman. De er de klassene atm man kan slå alle classes med, om man er god. Så er du veldig vant med å vere i group med en psyco conq, og en veldig god BS også da.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå