Gå til innhold

Tips til aller beste headsett eller plugger til iPod


Lifeform

Anbefalte innlegg

Skrevet

Hei,

 

Jeg finner SØREN meg ikke igjen de gamle ørepluggene til iPodden min her.

 

Noen som har tips om dugandes headsett eller nye øreplugger til denne? Hovedbruksområdet er på joggetur og utomhus.

Videoannonse
Annonse
Skrevet (endret)
Dubrukte proppene som fulgte med? og du skal ha de beste proppene som finnes? hahahahahahahahahahahaha

 

http://www.ultimateears.com/_ultimateears/...description.php

there ya go

8100 kr + utgifter til ørespesialist for å ta avtrykk av ørene dine til å støpe proppene

 

Blir LITT overkill dette ...! ;) Men interessant feedback.

 

Prisklasse: 500-1500,-

Endret av Lifeform
Skrevet

Hørt mye godt om de hvite til Sennheiser..

 

Plugger altså.. Husker ikke hva de heter, men har solgt de til et par kunder som ville ha litt bedre lydisolering og bedre lyd enn hva standard ipodplugger gjør. Sjekk Elkjøp/Lefdal sine sider..

Skrevet

Hvis du er villig til å gå opp til 1500,- er det mye snacks å velge mellom. Ultimate Ears Super.FI5, Shure E3c og Shure SE310 er alle fenomenalt bra. Sistnevnte koster vel litt mer enn 1500, men kan trolig skaffes rimeligere fra ebay.

Skrevet
Hvis du er villig til å gå opp til 1500,- er det mye snacks å velge mellom. Ultimate Ears Super.FI5, Shure E3c og Shure SE310 er alle fenomenalt bra. Sistnevnte koster vel litt mer enn 1500, men kan trolig skaffes rimeligere fra ebay.

 

Ikke dumme tips dette, men e3c er en utgått modell, samt overpriset i norge, det er vel alle shure sine modeller.

Uansett, e3c leverer lite bass, men lyden er meget grei uansett. Har hatt disse i ett år.

Lever på service 2 ganger, grunnet kabelfeil, de har vist løst det problemet nå..

Mottok en shure scl3 isteden for e3c sist gang jeg sendte til reparasjon, får håpe den modellen holder bedre.

 

Sennheiser har jeg dårlig erfaring med, men lyden i dem skal være bra, jeg hadde problemer med isolasjon og passform på modellen jeg prøvde, Sennheiser ie 8.. Den ligger nok en del over ditt budsjett, men den har meget klar lyd, samt også bass om du er ute etter det.

 

Ellers skal Ultimate ears gå for å være noe av det bedre:)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive
×
×
  • Opprett ny...