Glasgrekar Skrevet 24. oktober 2008 Skrevet 24. oktober 2008 Når jeg kjører wow i windows mode ser jeg at fps`n blir litt lavere. Ikke mye og det går ikke merkbart utover spillingen. Men er det noen videosettings jeg burde gjøre noe med når jeg kjører i windows mode? Av med noen innstillinger eller er det bare å kjøre med samme innstillinger som jeg har uten windows mode? Tenker da på ingame videosettings. Noen andre innstillinger som kanskje bør endres på i skjermkortinnstillingene? Litt om min maskin: Intel Core 2 Duo E8400 - 4096 MB DDR2-minne - 1 TB harddisk - GeForce GTX 260 896 MB - Microsoft Vista Home Premium Takker for svar.. GOD HELG alle sammen.
Bytex Skrevet 24. oktober 2008 Skrevet 24. oktober 2008 (endret) Windowed mode vil alltid suge mere CPU og minne, fordi det ikke kan sette alle windows-prossessene på vent i bakgrunnen da. Ofrer gjerne et par FPS for å slippe å vente i 3 sekunder hver gang jeg alt-tabber. Endret 24. oktober 2008 av Bytex
Mats1988 Skrevet 24. oktober 2008 Skrevet 24. oktober 2008 Windowed mode vil alltid suge mere CPU og minne, fordi det ikke kan sette alle windows-prossessene på vent i bakgrunnen da. Ofrer gjerne et par FPS for å slippe å vente i 3 sekunder hver gang jeg alt-tabber. Enig, min pc har også den ulempen med å låse seg når jeg alt-tabber til windows, så derfor kjører jeg windowed mode. Men går det ikke an å sette noen prosesser på vent manuelt? Eller bare rett og slett avslutte de unødvendige prosessene?
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå