Gå til innhold

Priskutt i Europa på 360?


Jext

Anbefalte innlegg

Skrevet

Jeg synes jeg husker å ha lest at MS har kuttet prisene hardt på 360 i både USA og Japan, som da har ført til flere enheter solgt. Jeg vurderer å skaffe meg en 360 ganske raskt for å få spilt Gears of War 2, eventuelt andre eksklusive titler og Live Arcade spillene. Bør jeg vente på prisdropp?

 

Et annet spørsmål mens jeg er i gang: Er det veldig stor fordel å ha HDMI kabel i en 720p HD-Klar tv? Merker man altså stor forskjell fra Elite modellen og den med bare kompositt?

 

Takker for eventuelle svar. :)

Videoannonse
Annonse
Skrevet

de har nettopp kuttet prisene her i europa også.

 

du merker stor forskjell fra kompositt (gule) til hdmi eller komponent ja.

 

dvs at alle modellene er like, det er bare det at med elite så følger det med en hdmi kabel, så der "sparer" du 100 kr.

og sist men ikke minst større hdd.

Skrevet (endret)

Prisene har blitt senket så det er bare "løp og kjøp".

Nei man merker ikke forskjell fra en Elite modell og en billigere. Bare utstyr som er merkbart her.

Kompositt er ikke lønnsomt om du har en hd (ready) tv.

Gå for HDMI eller komponent ellers får du ikke hd signaler

Endret av funkiee
Skrevet

Ringte ned til spaceworld nå og de solgte Elite modell for 2600kr. Dette er altså ny pris? Eventuelt, hvor mye kostet den før?

Skrevet
dvs at alle modellene er like, det er bare det at med elite så følger det med en hdmi kabel, så der "sparer" du 100 kr.

og sist men ikke minst større hdd.

 

Og selfølgelig SVART! :tease:

Skrevet
Dro og kjøpte meg Elite 360 jeg da. Føles godt å ha konsollsamlingen komplett. :)

 

Takker for svar!

 

Jeg ville prøvd å levere den tilbake.

 

Expert har nå fått den helt nye bundelen med Kung Fu Panda og Lego Indiana Jones til samme pris.

 

http://www.expert.no/product/product.aspx?...tifier=52V00022

 

Så du gikk glipp av 2 gratis spill for å si det slik. Og nyere, mulig jasper modell. Altså det helt nyeste chipsettet.

Skrevet

Hmm, tviler sterkt på at Spaceworld tar tilbake konsollen av den grunn. Spillene interesserer meg ikke i det hele tatt, men har det nye chipsettet noe å si?

Skrevet
har ingenting å si.

bare behold den du har du.

 

Spørs jo hvor gammel hans elite var. Mange butikker har veldig gamle elite maskiner enda. Så noen i dag med lot nummer 0734. Altså ikke falcon en gang.

 

Disse nye pakkene er jo garantert de helt nyeste.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive
×
×
  • Opprett ny...