Gå til innhold

Karltorbj

Medlemmer
  • Innlegg

    3 086
  • Ble med

  • Besøkte siden sist

Nylige profilbesøk

Blokken for nylige besøkende er slått av og vises ikke for andre medlemmer.

Karltorbj sine prestasjoner

2,9k

Nettsamfunnsomdømme

  1. Takker, tror jeg må konfrontere ham med dette.
  2. Jeg har en annen erfaring, ser hvor mye mer, billigere og hvordan det øker blant de fattige rusomane. Har ikke kontakt med fiffen da, men ser jo signalene da. Men ser nå, at jeg får beklage invitasjonen til en avsporing, og slutte der.
  3. Samme politikk i mangen tiår, som nå resulterer i, at kokainen, har spred seg til alle samfunnslag, i alle norske storbyer.
  4. Er dette, en indikasjon på hvordan den norske ruspolitikken, gjennom tiår, nå slår ut? Til og med i disse samfunnsklassene, sltes det?
  5. Det er det sinnsvakt høye koffeininnholdet, med det sinnsvakt høye sukkerinnholdet, som skaper avhengigheten, forstod jeg, naar jeg googlet det.
  6. Takk for god respons, ser du vet, hva du snakker om. Så du mener at det er kun koffein i, ikke noe annet stoff, som skaper avhengighet? Skal prøve på et søk der, faktisk.
  7. Jeg vil ikke slutte med kaffen. Uten den, hadde jeg hengt med nebbet, etter hver middag, sånn på sene ettermiddagen. Nå er jeg så avhengig, at jeg må ha et krus, sånn i ellevetiden, for å sovne.😃 Men som dere skriver, det budsjettet og alt det sukkeret på den Red Bullen?
  8. Jeg også tenker slik, ta ei uke, og så er det gjort. Hjelpe til med noe smertestillende, hvis det skulle bli for vanskelig. Tenker det er som kaffe, du får ikke bare hodepine, du blir litt daff også. Men på den andre siden, virker det som det er noen andre greier i den drikken, som gjør det vanskeligere?
  9. Helt riktig, billigere, Red Bullen, blir jo mangen lapper i mnd. Har spurt han om kaffe kan være et alternativ, men beint nei der. Han drikker det i tillegg også innimellom, er ikke avhengig av det, virker det som. Kaffedrikkingen er det meg, med min kaffeavhengighet som må ta skylda for. 😄
  10. Når det gjelder næring, saa kan du overleve et helt liv, på bare bananer. 😀 Akkurat som kokos og papaya.
  11. Har en kompis som er avhengig av Red bull. Er det noen som har erfaring med, hvor vanskelig det er å slutte? Samme ulla som kaffe, eller verre kanskje?
  12. Vi er ute på avsporing.
  13. Ja men det ble jo "Demokratene" Hadde blitt og hvis, er noen kjekke ord.
  14. Så folk hadde stemt annerledes, skiftet side, hvis det var en president de hadde stemt på?
  15. Hvorfor hadde han ikke det?
×
×
  • Opprett ny...