Gå til innhold

Vanagandr

Medlemmer
  • Innlegg

    13
  • Ble med

  • Besøkte siden sist

Alt skrevet av Vanagandr

  1. Det han har mottatt er et varsel på oppsigelse, å må sees på den måten. Men tydligvis går alt bra om man stikker fingrene i øret å later som ingenting.
  2. Tydeligvis så er leietager klar over at det har skjedd en feil, er klar over hvor man klager og kun vil utnytte situasjonen for egeninteresse, og samtidig muligens pågøre utleier tap, men han ikke en gang vil opplyse utleieren om feilen. Synes du virkelig dette er innafor? Selv synes jeg det oser selvopptatt bortskjemt drittunge.
  3. Skrive at verten vil gå barbeint? Kan man ikke bare la vær å stirre på føttene da? Ell Man skal se hverandre i øynene når man snakker til hvetandre, ikke føttene. Eller har vi noen fotfetishister her, som et redd for å ikke klare å konsentrere seg under en middagssamtale?😄
  4. Jeg råder deg til å oppføre deg som folk, og flytte ut. Folk snakker om husvert fra helvete innimellom, men jeg mistenker mange har blitt sånn etter å ha hatt leietagere som deg.
  5. Ditt hus, dine regler! Går ofte selv barbeint på sommerhalvåret, og om noen har problemer med det så har det absolutt 0 innvirkning på min hverdag. Om noen ikke liker det, så kan de da for pokker bare la være å se.
  6. Hvor langt er et tau?
  7. Er dette et seriøst spørsmål? Spiser du bare ute? 9000 spenn holder da fint til mat et par måneder for en person om man ser litt på hva man handler, og lager maten selv.
  8. Det kan også være robotopprigning. De ringer rett og slett "bolker" på kansje 1000 numre samtidig, å så legges det på hos de andre da førstemann svarer. Trenger ikke nødvendigvis være at nummeret er lekket. Har tidligere fått opprigninger fra tilsynelatende norske numre som er spoofet, fra "microsoft india" etc. Dette på nummer som ikke er oppført, og kun har vert i bruk til intern kontakt i firma.
  9. Overvåkningsvideoer og bilder bør vel først og fremst overleveres politiet. Datatilsynet har tidligere ment at det å legge ut overvåkningsmateriale på f.eks facebook går som selvtekt og er derfor ulovlig. https://www.nrk.no/sorlandet/75.000-i-bot-for-a-ha-publisert-overvakningsbilde-pa-facebook-1.13736051 Om jeg er ENIG i praksisen er en annen sak, da for min del alt av slikt kunne fått ligge åpent.
×
×
  • Opprett ny...