Beskrivelse fra PS Store:
«Spying, Your way: go silent or go loud. Whether fighting with fists or firepower, using gadgets to infiltrate, or bluffing your way past guards, the approach is entirely up to you»
Hei dere.
Jeg har etterhvert begynt å få et relativt stort biblotek med 4K filmer på laptopen min som jeg bruker sammen med Infuse på Apple TV 4K. Jeg har lyst til å få et større bibliotek uten å måtte slette andre filer og må derfor over på ekstern lagring. Vet at mange har brukt/bruker NAS med Infuse/PLEX men dette ønsker jeg ikke da det tar for stor plass. Jeg ønsker noe enkelt slik som dette:
https://www.komplett.no/product/1193468/datautstyr/lagring/nettverkslagring-nas/wd-my-cloud-home-personal-cloud-storage-8tb?_gl=1*k65kwu*_up*MQ..&gclid=CjwKCAjwnK60BhA9EiwAmpHZwyo-yRd5-YU0hukap9TnLkvZd-cJ3bzIZNEArvde3E7bZbAXq40ToRoCyogQAvD_BwE&gclsrc=aw.ds
Spørsmålet mitt er om noen her inne har prøvd en slik løsning. Eventuelt om dere har noen andre tips eller råd? Er vel ikke veldig mye vits å være opptatt av transcoding lenger mtp at de fleste nyere enheter kan spille/takle filer natively uten transcoding?
Takker for hjelp.