Gå til innhold

ForTheImperium

Medlemmer
  • Innlegg

    1 367
  • Ble med

Alt skrevet av ForTheImperium

  1. Jeg begynner å bli skeptisk om Vest-Europa har noen ryggrader i det hele tatt igjen. Vi er så komfortabelt og lever i vår lille naive bobble der ''alle skal være med'' og 'pennen er sterkere enn sverdet' mentaliteten. Vi klarer ikke å håndtere kriminelle gjenger som egentlig burde være enkelt å løse. Hvis ikke vi klarer å bekjempe en gjeng av banditter med håndvåpener, hvordan i helvete kan vi bekjempe en hær med tankser, fly og missiler?
  2. Er du synsk? Det er akkurat det jeg har tenkt å gjøre. Finne en kurs eller hobby som jeg er interessert. Men samtidig er jeg villig til å gå ut av komfortsonen og melde meg inn på noe som dansekurs hehe.
  3. Jo det du skriver gir mening. Men for at damene skal finne ut om jeg er den de leter etter så må jo de vite at jeg eksisterer.
  4. Jeg bor i Bergen. Men takk for tipset. Skal sjekke om det er grupper her som jeg kan melde meg på.
  5. Jeg er åpent til å bli kjent med ikke-norske damer her i Norge da. Å reise til utlandet...Nei vet ikke om jeg er helt der enda.
  6. Kanskje jeg har prøvd feil arena i for lang tid? Har stort sett gått på byen og prøvd å snakke med damer. Ja jeg har kommet i kontakt med noen og snakket videre med dem etter fylla. Men det har ikke utviklet noe mer enn sms og snap utvekslinger. Også min psykiske helse har ikke vært helt på topp, så den har vært prioritert som har medført til mye sykemeldinger og lite eksponering av meg selv i samfunnet. Så de håndfull av gangene jeg har vært ute på byen bare. Endret fredag kl 12:00 av ForTheImperium
  7. Takk for støttende ord 👍Synes det er utfordrende nok bare å møte folk i edru tilstand, men jeg kan ikke la vær heller. Da blir alt verre bare med min frustrasjon.
  8. Slapp av. Dødsregimet Izrael kommer nok til deres unnsetning og avsetter den syriske regjeringen.
  9. Hvis russiske droner hadde truffet sivile og offentlige bygninger, og skapt dødsfall, hadde Polen blitt med i krigen mot Russland direkte? Hadde artikkel 5 blitt satt i gang?
  10. Det som skjer i USA og Storbritannia som er på vei til kaos er jo helt gull til land som Kina og Russland. De har alltid ment demokratiet er bare fjas og mennesker må kontrolleres av en sterk høvding. Nå ser det ut som de har rett.
  11. Kanskje jeg har prøvd feil arena i for lang tid? Har stort sett gått på byen og prøvd å snakke med damer. Ja jeg har kommet i kontakt med noen og snakket videre med dem etter fylla. Men det har ikke utviklet noe mer enn sms og snap utvekslinger. Også min psykiske helse har ikke vært helt på topp, så den har vært prioritert som har medført til mye sykemeldinger og lite eksponering av meg selv i samfunnet. Så de håndfull av gangene jeg har vært ute på byen bare.
  12. Ja har sett delvis på det. Kjenner meg litt igjen av noe personene, men tror alle de har hatt sex oftere enn meg. Men all erfaringer er bedre for meg.
  13. Etter Charles Kirk situasjonen, så mener jeg personlig SoMe bør stenges ned for godt.
  14. Skrev på en annen tråd at jeg skal steppe mer opp når det gjelder å eksponere meg i samfunnet. Takk for tips!
  15. Jeg har ikke hatt sex i over et tiår og er nå 44 år gammel mann. Jeg vil ikke ligge med en dame bare for å ligge selv med frustrasjonen min. Men å finne en jeg kan bli forelsket i og deretter til noe mer. Men enn så lenge så er jeg ufrivillig singel. Finnes det kurs mot det jeg sliter med?
  16. Men hvorfor går det så gale i USA og sånn sett i Storbritannia nå for tiden? Har de et dårligere demorkatisk system enn oss?
  17. Jo ikke uenig det, men langsikt kan det også skape et giftig samfunn der kaos og anarki herjer.
  18. Hvis vesten innførte en streng overvåkning av SoMe noe som dikaturiske stater gjør for eks Kina, hadde ikke samfunnet blitt mer harmonisert? Eller fører det bare til flere lukket ekkokammeret?
  19. Kanskje den eneste løsningen for menneskeheten?
  20. Kan vi håpe på at det russiske apatiske befolkning våkner opp og utløser en revolusjon når Putin må rekruttere nye ''cannon fodder'' i storbyene St.Petersbug og Moskva? Eller er de like zombified som resten av Russland?
  21. TV2: Nekter å røre kvinner som trenger hjelp Men samtidig trenger Taliban hjelp fra verdensamfunnet. Jeg tror ved at internasjonale nødorganisasjoner etablerer seg i Afghanistan, så kan de få flinke afghanske kvinner som helsepersonell til å jobbe for dem. Det er noe jeg tror Taliban kan godta.
  22. Er det like utopisk å tro på det som å tro at det blir verdensfred?
  23. Billy er konkurs og Gigaboks er en del av Norgesgruppen.
  24. Kanskje flere uavhengige butikker bør gjøre som Holdbart? Fra hjemmesiden deres: Holdbart er Norges største dagligvarekjede som kun selger overskuddsdagligvarer – altså varer vi har reddet fra å bli svinn. Det kan være produkter som har fått nytt pakningsdesign, eller en liten skade under transporten. Kvaliteten er like fin, så det ville være en skam om alle disse varene gikk tapt. Så mye som en tredjedel av all mat som produseres i verden, ender dessverre med å bli svinn. Handler du hos oss, bidrar du til å redusere matsvinnet. Flere sånne butikker takk!
×
×
  • Opprett ny...