Gå til innhold

oldboy

Medlemmer
  • Innlegg

    3 613
  • Ble med

  • Besøkte siden sist

  • Dager vunnet

    23

oldboy vant dagen sist 3. februar 2013

oldboy hadde mest likt innhold!

1 følger

Profile Information

  • Kjønn
    Ikke oppgitt

Nylige profilbesøk

Blokken for nylige besøkende er slått av og vises ikke for andre medlemmer.

oldboy sine prestasjoner

10,6k

Nettsamfunnsomdømme

  1. Jeg betviler ikke at det virker som du får MQA. Jeg bare finner det rart at du får det opp med strømming fra Tidal.
  2. https://support.tidal.com/hc/en-us/articles/25876825185425-Audio-Format-Updates Tviler på at du strømmer MQA fra Tidal.
  3. Trodde de hadde kuttet ut MQA...?
  4. Utvilsomt. Han var en katastrofe
  5. Statlig milliardbeløp brukt på grønt industrieventyr – demoanlegg skrotes Atter et "industrieventyr" som Statkraft var med på. Hvor mange av disse før de våkner å satser på kjernekraft?
  6. Hva med å kjøpe en brukt på Finn?
  7. Jeg mener det er relevant for hvorfor vi heller bør satse på kjernekraft enn vindkraft i Norge.
  8. Nei det er for å vise at Norge står for en veldig liten del av verdens utslipp av CO2.
  9. Jeg prøver ikke å avlede noenting. Jeg delte en podcast hvor en analytiker har tatt for seg energikonsum i verden og Europa og gjort en analyse av det. Har har kommet frem til at i Europa så vil det være svært usannsynlig at vi kan nå et fossilfritt samfunn med dagens planer. Han sier ikke at det er umulig men at kostnadene med dagens teknologi vil være astronomiske og ganske ødeleggende for europeisk økonomi. Hva tenker du om at Tyskland nå planlegger å bygge titalls gigawatt med gasskraft etter at de har brukt €500-600 milliarder på fornybar kraft?
  10. Vi blir stadig mer folk og vi bruker mer og mer olje for hvert år. Det er fakta. Du kan spå og synse hva du vil.
  11. Hvordan kommer du da frem til at verden bruker mindre olje? For totalt sett så går forbruket opp. Nytter ikke hvor mange du deler på.
  12. Lever du i fornektelse? Alle kilder som blir vist peker jo på at forbruket går opp. At det er flatt per capita er jo likegyldig så lenge det blir flere mennesker på jorden og stadig flere får bedre økonomi.
  13. Blir det mer eller mindre mennesker på jorden?
  14. Propaganda ja... Jeg tror vi kan avslutte denne samtalen.
×
×
  • Opprett ny...