Gå til innhold

GrinderX9

Medlemmer
  • Innlegg

    2 025
  • Ble med

  • Besøkte siden sist

1 følger

Om GrinderX9

  • Bursdag 11. okt. 1983

Profile Information

  • Kjønn
    Mann

Nylige profilbesøk

10 423 profilvisninger

GrinderX9 sine prestasjoner

930

Nettsamfunnsomdømme

  1. Musikk? Grafikk? spill lengde? Ytelse?
  2. Ja, det er faktisk ett poeng.
  3. Vel historien og stemningen i det spillet var også overaskende bra. Kjedet meg aldri.
  4. haha jeg er litt på samme måten. Elsker å komme med utsagn som får folk til å lure på om jeg er idiot/eller morsom. Gøy å se hvem rundt bordet på jobb som ser på meg med et skjevt //nå dro du den litt langt blikk, og de som ser forundret ut å lurer på om jeg er helt teit. 😅 Jeg veit ikke, i ditt tilfelle så beit jeg på 100%, litt gøy sånn i etterkant det også 😅
  5. haha måtte le litt nå. Jeg pleier å være ganske god til å lukte sarkasme og ironi lang vei, men der var jeg helt blind.
  6. Synes CGI i film har blitt dårligere. Vet det ikke er helt sant, men i f.eks super helt filmer ser det ut som det er mye hastarbeid som ikke ser så bra ut. Men så er det mye CGI i film vi ikke en gang tenker over eller klarer å se. I påkostede TV produksjoner synes jeg ofte de får til CGI bedre enn på film.
  7. Hvorfor tror du ikke det er inspirert av originalen? Uansett så forteller utvikleren i et intervju på spill historie.no at han ikke hadde hørt om det andre spillet før han leste denne artikkelen om sitt eget spill her på gamer å at hans spill er inspirert av Porta of call. Send meg en pm så kan du få en adresse å sende sokken til 🤣
  8. Det reagerte jeg på også, nevner ikke med et ord at dette helt tydelig ikke bare er inspirert men en ser helt ut som en moderne utgave av POC
  9. For min del (forsto den gi opp kommentaren ikke var direkte til meg) så har jeg på ingen måte gitt opp Battlefield serien, liker den jeg. Jeg spiller til og med bitte litt online noen ganger. Men jeg bryr meg likevel kun om singlplayer. Selvfølgelig har hovedfokuset til Battlefield alltid vært multiplayer, men serien har likevel hatt noen gode kampanjer, jeg likte spesielt godt BF3. Derfor har jeg litt håp for BF6. Om det er slik at de har kutta ut singeplayer her, så er det i såfall nytt for meg. Da blir det ikke kjøp. Men om det er singelplayer står og faller kjøp av spillet nettet på det.
  10. Jeg bryr meg bare om singel player, står og faller på det for min del.
  11. Det kan sies og har blitt sagt om samtlige spill i serien. 5 var en "voldsom" nedgradering fra 4 osv. Men la oss likevel gå ut i fra at du har helt rett, civ 6 er det dårligste i serien. Det er fremdeles et bra spill som man får gratis med alle dlc . Det er ikke søppel. Hva har skjedd med folk, når vi er så godt vant til ting at det er kommentaren når alle kan plukke opp Civilization gratis.
  12. Skal en god dose fantasi til for å omtale Civ6 som søppel.
  13. Vel, mobilspilling for meg begrenser seg til vente tid, som buss, tog, fly, toalett, eller andre random ting som oppstår. Kanskje. En liten runde med noe på sengekanten. Jeg har jo nettflix så har benyttet meg av tjenesten med mobilspill. En mulighet til å prøve noe annet enn gratis skit som de fleste tenker på når de hører mobilspill. Jeg mener, gjennom tjenesten har man fullversjonen av Civilication 6. Som i tillegg er en sjanger som faktisk fungerer ganske bra på en mobilskjerm.
×
×
  • Opprett ny...