Gå til innhold

All aktivitet

Denne strømmen auto-oppdateres

  1. Siste time
  2. Alt er Teori, vi hakke sett det enda. hahhaa .
  3. Nei. De fleste har gått enda lengre før sine første forhold.
  4. Nei, det er jo ikke det.
  5. Hva er det som er morsomt her? Hva er feil med det jeg skrev? Det er forøvrig ekte bilder.
  6. Drøyt 11 år gammel forklaring, forhåpentlig ikke helt utdatert. https://www.nrk.no/video/hallvard-forteller-om-sorte-hull_183427
  7. Morsom du. Du stoler på Data, ikke ekte bilder?
  8. 29 143
  9. Jeg leste en plass (NRK?) at USA er avhengig av Grønland (og Canada) for å få bygget den der "golden dome", rakettskjoldet, som Reagan og nå tufsen i det hvite hus drømmer om. Dersom han ødelegger NATO SÅ trenger han kontroll over Grønland. Tviler på at Danmark/EU er like velvillige etter et sånt scenario.
  10. Det er jo ekte bilder. Svarte hull er usynlige fordi gravitasjonen deres er så sterk at ikke engang lys slipper unna. Derfor kan ikke forskere se dem direkte, men må oppdage dem gjennom hvordan de påvirker omgivelsene sine. For eksempel kan man observere stjerner som går i bane rundt dem, gass som varmes opp og danner skiver, eller gravitasjonsbølger som sendes ut. Med avansert teknologi, som Event Horizon Telescope, har forskere også klart å ta bilder som viser hvordan lyset bøyes rundt et svart hull.
  11. Hvis en mann ikke har hatt sex i mer enn 10 år og eventuelt møte en partner, kan det allerede ødelegge sjansen til et forhold? Fordi damen vil da merke at mannen er ikke sikkert på seg selv? Anonymous poster hash: 79087...d45
  12. Vi innrømmer at vi har vært på st1 nå i natt.😋😋
  13. Pga NASA bruker data osv, ikek ekte bilder, derfor jeg da sa dette. Forstår det da. LOOL.
  14. Vi koste oss med streamen din en liten stund i går søndag Har du spist sjokolade nå??
  15. Ja, hahaha.
  16. Er det pommes frites i fryseren din??
  17. Det er sikkert bare forseglingspluggen til himmelhvelvingen. Ellers var det kort om doble sorte hull i Dagsrevyen i helga. Du får sende inn spørsmål til Abels Tårn, kanskje de vet svar.
  18. 29 145
  19. "Men jeg må innrømme at jeg satt og så på lanseringen av førstnevnte og tenkte mitt om at det er mer lønnsomt med noe du må betale månedlig abonnement på, som forretningsmodell." Er glad for at man ikke MÅ ha abonnement for å spille ESO, men det er jo praktisk. Final Fantasy, derimot... Personlig liker jeg best å spille PVE i ESO, PVP har aldri vært min greie. Så gleder meg til GTA 6 kommer, for da kan jeg kose meg i flere hundre timer med et solospill igjen.
  1. Last inn mer aktivitet
×
×
  • Opprett ny...