Gå til innhold

BK: Magdalena, (mote)


Anbefalte innlegg

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Hadde ikke tenkt over det to ganger om det hadde vært en side i Ellos eller noe sånt. Detaljer om hva som kreves for at det skal være et bra motebilde vet jeg ikke, så det lar jeg være å kommentere.

 

Som sagt, så kunne dette lett vært et bilde i en katalog eller blad.

Skrevet

Wow! Dette ser bra ut :)

Har du prøvd å eksperimentere med en slags 60-talls look på bildekvaliteten? -Det kan for øvrig nesten se litt slik ut på skyene i bakgrunnen, men det kommer ikke så tydelig fram.

 

Jeg blir veldig imponert over enkelte her på akam, og du er en av dem.

Skrevet

takker alle sammens.

 

Ja prøvde å gjøre noe med etterbehandlingen til å passe klærne.. :) Men vil trolig komme med en annen versjon senere når jeg får tid.. Og annen possering.

 

blitt pålagt overti, så lite fritid fremover :(

Skrevet

etterbehandlingen og valg av sådan er jeg ikke helt ferdig med. Skal opp med en serie, men klarer ikke 100% å bestemme meg.

 

Poseringen syns jeg personlig er tøft, er mer bevegelse i det en standard posseringer. Og utifra det jeg har sett i motebilder, så er det utrolig mye sære rare poseringer ;). Prøvde å få det til å virke som hu holdt jakken lukket, samt ville ha litt "bevegelse" i poseringen.

 

Poster andre versjoner når jeg er ferdig med de.

Skrevet

Mye søre poseringer ja, men altid gjennomførte poseringer med lite estetiske feil. Tror nok jeg ville valgt høyhelte sko også, barfot er ikke så veldig fashion :p

Og er enig med PM når jeg leser kommentaren hans, annen hofte stilling og posering av hendene så blir det helt toppers =)

Skrevet

hehe:) ja det er kanskje det vi må gjøre:)

skoavtaler er ikke alltid lett å få da vinesten bare driver med locationarbeid.(blir skitne vettu)

men bildet er nydelig modellen er fantastisk å jeg synes vi gjorde en fantastisk jobb.

BIG kred til deg devisor:)

Skrevet

Ser forholdsvis bra ut, men hadde ikke komt seg inn i et blad mtp. Bakgrunnen, som ser litt for "amatørmessig" ut. Det andre bildet er mye bedre. Du kunne jo prøvd deg på noe ala selektiv lens blur etc?

Skrevet

Syns hånden hennes kommer mer fram i dette bildet enn det forrige. Den blir for stor på en måte.

Ellers liker jeg det jeg ser. Flott lys, flott modell, kul kåpe/jakke og kul etterbehandling.

Skrevet

Pene bilder, men synes at lyssettingen gjør at det kan se ut som om modellen er manipulert inn i bildet. Er det bare jeg som oppfatter det slik? eller har andre samme oppfattingen?

Skrevet
Pene bilder, men synes at lyssettingen gjør at det kan se ut som om modellen er manipulert inn i bildet. Er det bare jeg som oppfatter det slik? eller har andre samme oppfattingen?

 

Vanlig effekt det med blitzbruk kombinert med naturlig lys da du lar blitzen overpowere det naturlige. Pga annen fargetemp og at det føles litt kunstig at noe blir lyssat av noe som ikke har noensomhelst effekt på BGen

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive
×
×
  • Opprett ny...