muffe Skrevet 20. mars 2003 Skrevet 20. mars 2003 Hvilket program egner seg best til å sende bilder fra et webcam ut på internett? Det er bare snakk om stillbilder, ikke video.
JonV Skrevet 20. mars 2003 Skrevet 20. mars 2003 Selv har jeg drevet og Lekt meg med WebcamXP det er lett og sette opp og er sin egen server. du kan sette opp live musikk chattbox +++
Mr_Byte Skrevet 22. mars 2003 Skrevet 22. mars 2003 Pryme er nok noe for deg. Det er freeware og du finner det her: http://www.hilo.dk/pryme/
eberland Skrevet 23. mars 2003 Skrevet 23. mars 2003 Windows Media Encoder Funker bra, til tross for at det er et MS prog
sedsberg Skrevet 23. mars 2003 Skrevet 23. mars 2003 Windows Media EncoderFunker bra, til tross for at det er et MS prog Den er vel til videostreaming? (Og lydstreaming)
muffe Skrevet 11. juni 2003 Forfatter Skrevet 11. juni 2003 Windows Media EncoderFunker bra, til tross for at det er et MS prog Den er vel til videostreaming? (Og lydstreaming) Hvor mye ressurser krever det? Trenger det veldig mye?
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå