Raytee Skrevet 10. juli 2008 Skrevet 10. juli 2008 Hei, nå får jeg om ikke lenge de nye PC delene mine men så har jeg ikke så lyst til og fortsette som melee class, jeg har lyst til og være caster! Så vet jeg rett og slett ikke hva jeg skal vælge mellom Demonologist eller Tempest of Set.. Så noen som har noe tips? Hvilken class har best dps? Hva er + og hva er - med klassene?
Habitats Skrevet 10. juli 2008 Skrevet 10. juli 2008 Du vil ikke spille Demo, tro meg. ToS = Mer dmg, bedre overlevelse og bedre i PvP.
tflovik Skrevet 10. juli 2008 Skrevet 10. juli 2008 (endret) TOS har bedre burst damage enn Demonologist, men i raids(og ja det er guilds som raider i AOC nå) så er det Demonologist som gjør mest skade dette er fordi klassen er mere manaeffektiv og gjør da mere skade over tid. Men så har jo selvfølgelig TOS fordelen at den kan heale da. Demonologist har også bedre AOE spells. Faktisk så ligger Demonologist som nr 1 på skade på de fleste raids, ihvertfall de som har postet ut resultatene på det offisielle Conan forumet viser dette. Hvis du vil spille en klasse som få andre spiller så velger du Demonologist, TOS er det veldig mange av fordi de ble populære da folk fant ut at de var så bra. Men TOS har jo blitt litt nerfa og vi kan vel vente oss at Demonologist blir litt buffa. Endret 10. juli 2008 av Wowaddict
-Mr.T- Skrevet 10. juli 2008 Skrevet 10. juli 2008 Jeg kan bare anbefale Demonologist på det høyeste. Jeg synes det er en helt digg klasse. Masse dps, grei overlevelse.
Merko Skrevet 10. juli 2008 Skrevet 10. juli 2008 Kan anbefale ToS sterkt, har en level 52 ToS, ganske moro. Den gjør god damage samtidig så kan den heale godt, tar fint 3-4 mobs på din egen level~ Men startet en Guardian pga jeg liker armoren demmes bedre :-P
Gjest medlem-105082 Skrevet 10. juli 2008 Skrevet 10. juli 2008 Du vil ikke spille Demo, tro meg. ToS = Mer dmg, bedre overlevelse og bedre i PvP. Demonologists er da ikke en dårlig klasse? De har blitt fikset mye på i de siste patchene, og gjør veldig god damage nå.
Raytee Skrevet 10. juli 2008 Forfatter Skrevet 10. juli 2008 Hmm, men siden ToS er en prest klasse så er de vel healere i raids og PvP? Det har ikke jeg så veldig lyst til..
SnusHanen Skrevet 10. juli 2008 Skrevet 10. juli 2008 Healere er ikke i AoC er ikke som i WoW vettu;) har mye aoe heals afaik
Hestvik Skrevet 11. juli 2008 Skrevet 11. juli 2008 (endret) Easy Mode: Necromancer Demonologist Tempest of Set Medium: Priest of Mitra Bear Shaman Ranger Hard: Guardian Herald of Xotli Barbarian Assassin Realistic: Dark Templar Conqueror Iallefall slik jeg ser på det Så om du vil bare rusle igjennom spillet uten å trenge å bruke taktikk men bare drepe alt du ser uten å gjøre så mye for det, så er det ToS du burde velge. Så faktisk en lvl 67 ToS som drepte 3 stk 74-75 uten å miste noe særlig til HP. Endret 11. juli 2008 av canavasman
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå