Deadalus Skrevet 16. juni 2008 Skrevet 16. juni 2008 Har et Asus P5E hovedkort som ikke gir fra seg en lyd og får ikke noe opp på skjermen. Har plukket av alt minne, skjermkort og lydkort. Kun Cpu som står på kortet. Har også prøvd med annen strømforsyning. Syns det er rart at kortet ikke piper. Viftene starter og en led lyser konstant grønt, men intet pip. Min konklusjon er at kortet er ødelagt.
Zink Skrevet 17. juni 2008 Skrevet 17. juni 2008 Ser ut som du konkluderer riktig, dessverre. Men kan du utelukke skjermkortet?
Deadalus Skrevet 17. juni 2008 Forfatter Skrevet 17. juni 2008 (endret) Ja, surt. Får vel sende det tilbake til komplett. Kan dessverre utelukke skjermkort også. Prøvde med 2 stykk 8800 GTX og et i 7000 serien Takk for svar Endret 17. juni 2008 av Deadalus
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå