Gå til innhold

Noen spørsmål ang. MGS4


Niks

Anbefalte innlegg

Skrevet

Jeg har tenkt å kjøpe meg Mgs4 ganske snart og her om dagen var jeg i el-butikken og tok en liten titt bak på covertet og der stod det 720p, jeg trodde MGS4 var 1080p, eller er det bare slik at det egentlig er 1080p, men også kan kjøre 720p? Jeg lurte også på om Mgs4 hadde 16 års aldersgrense noen steder, siden jeg er *host* under 18 *host* under 16 også forsåvet :whistle: . Blant annet på playstation sine hjemesider står det 16, men det er ikke noe problem da jeg har en storebror som er 18. :p

Videoannonse
Annonse
Gjest Slettet+981234789
Skrevet

poenget med dette?, du spørr jo om ting du allerede vet.

hvis det står 720p på koveret, hva tror du?

Skrevet

Jeg bare lurte på om det var seksten noen steder. Hvis det står 720p på coveret så er det nok 720p ja, men jeg syntes jeg hadde hørt noe om at det var full HD, Hideo sa jo blant annet at han hadde utnyttet ps3 fullt og helt.

Skrevet

Selve spillet er i 720p, men blir oppskalert til 1080p.

 

I utgangspunktet prøvde de å få MGS4 til å kjøre i 1080p men ga opp. Dagens konsoller er langt i fra å kunne kjøre slike spill i native 1080p.

Skrevet
På US version står det 720, 1080i og 1080p

Dette er fordi PS3 oppskalerer til 1080p, egentlig en stor løgn, finner det på mange Ps3/X360 spill.

 

 

 

 

joda, men rart det står forskjellig på NTSC og PAL version

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...