Kexxy er sexxy! Skrevet 28. mai 2008 Skrevet 28. mai 2008 Heisann. En venn av meg ba meg teste ut en 10 dagers trial på WoW i helga. Jeg fikk ned burning crusade, men jeg måtte ha "vanlige" WoW for å spille det. Jeg lasta ned downloaderen, og slo den på, den har gått så og si feilfri, to krasj og kommet til 38%. Nåja, så idag prøvde jeg å laste ned resten, men har fått 6 krasj på under 10 minutter. Noen som vet hvordan man fikser dette?
NoMilkToday Skrevet 28. mai 2008 Skrevet 28. mai 2008 Avisntaller BC og installer Normal wow så BC igjen
Kexxy er sexxy! Skrevet 10. juni 2008 Forfatter Skrevet 10. juni 2008 Liten "bump", men jeg får ikke installert BC uten å ha normal WoW, smarten. Så jeg er nødt til å kjøpe spillet for å teste det? Hva om jeg ikke liker det? Kjedelige greier.
Sandland Skrevet 10. juni 2008 Skrevet 10. juni 2008 Det er jo ditt valg om du skal kjøpe det eller ikke.. ikke noen her som kan si sikkert om du kommer til å like det eller ikke
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå