misterpogo Skrevet 12. mai 2008 Skrevet 12. mai 2008 (endret) Hei. Har planer om å koble til Logitech Z-5500 til tv'en + 360'en, og lurer derfor hva type kabler som må til innkjøp for å få lyd i anlegget både via TV og xbox uten behov for omkobling. Har kabelen som følger med Xbox 360 Premium pakken, om det skulle telle for noe. Tv'en Høytalere Endret 13. mai 2008 av misterpogo
Kenichi-san Skrevet 13. mai 2008 Skrevet 13. mai 2008 Du trenger ikke kjøpe noen kabler, bak på Logitech control senteret så er det en bryter hvor du velger at hver kabel skal "kjøre" stereo, istedenfor 6 channel. å da er det bare å koble en av de 3 kablene (grønn, oransje, svart) inn på hodetelefon utgangen på tv`en:) på denne måten vil alt du kobler til tv`en kunne høres på logitech anlegget, slik gjorde jeg det. PS: xboxen, kobler du til tv`en hvordan du selv vil, (hdmi, compositt, component)
misterpogo Skrevet 13. mai 2008 Forfatter Skrevet 13. mai 2008 Tusen takk for svaret. Sette pris på det
NinJaFLiPP Skrevet 21. mai 2008 Skrevet 21. mai 2008 Du trenger ikke kjøpe noen kabler, bak på Logitech control senteret så er det en bryter hvor du velger at hver kabel skal "kjøre" stereo, istedenfor 6 channel. å da er det bare å koble en av de 3 kablene (grønn, oransje, svart) inn på hodetelefon utgangen på tv`en:) på denne måten vil alt du kobler til tv`en kunne høres på logitech anlegget, slik gjorde jeg det.PS: xboxen, kobler du til tv`en hvordan du selv vil, (hdmi, compositt, component) ehm vil dette gi optimal ly`d?
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå