Gå til innhold

Få tak i bakgrunn i 0000FF - blue?


Anbefalte innlegg

Skrevet (endret)

Hei

Skal lage en kortfilm, noe som skal ligne på et nyhetsprogram. Vi bruker adobe premiere, og trenger noe i fargen 0000FF. Noen som har ideer på hvordan vi kan gjøre dette?

 

baklager noe kort skrevet!

 

Tingen er at vi trenger en FYSISK bakgrunn i 0000FF (ev R 0, G 0, B 255) hvis dere foretrekker den benevnelsen (absoulutt blå). Slik som brukes i været o.l.Egentlig om noen vet hvor jeg får tak i et slikt teppe.. (ev. en boks med maling).

 

bedre forklart nå? :)

Endret av madeo
Videoannonse
Annonse
Skrevet

Emnetittelen i denne tråden er lite beskrivende for trådens innhold og det er derfor ingen god emnetittel. Jo bedre og mer beskrivende emnetittelen er, jo lettere er det for andre å skjønne trådens innhold og det vil være lettere å treffe den riktige forumbrukeren med det rette svaret. Ber deg derfor om å endre emnetittel slik at du unngår at en moderator stenger tråden. Vennligst forsøk å tenk på dette neste gang du starter en tråd, og orienter deg om hva vår nettikette sier om dårlig bruk av emnetitler.

Bruk p_edit.gif-knappen i første post for å endre emnetittelen.

 

Tråden bryter også med tre-ords-regelen.

 

(Dette innlegget vil bli fjernet ved endring av emnetittel. Ikke kommenter dette innlegget, men ta gjerne og p_report.gif dette innlegget når tittelen er endret, så vil det bli fjernet.)

Skrevet

Nøyaktig kva er det de treng? Lower thirds o.l. kan lagast i tekstverktøyet (File --> New --> Title), og her er det ogso nokre ferdige malar som de kan bruke. Fargen/fargane kan de sjølvsagt bestemme sjølv.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive
×
×
  • Opprett ny...