Gå til innhold

Erfaringer med Antec NSK1380


Anbefalte innlegg

Skrevet (endret)

Hei, jeg er på jakt etter en SFF PC som er relativt stille. Noen som har erfaring med Antec NSK1380?

 

Skal ikke ha all verdens hardware i den, sannsynligvis et hovedkort med integrert video, en E8_00 prosessor, to GB RAM, en 2.5" disk, og muligens et optisk drev er alt som skal inn.

 

Også interessert i råd om passende hovedkort, dvs micro ATX, innbygd grafikkkontroller og passiv kjøling.

Endret av se#
Videoannonse
Annonse
Skrevet

Har dette selv, det tar minimalt med plass og relativt stillegående. Du har kun 6cm klaring til cpu-kjøleren, min stock-kjøler fra AMD støyer litt mye, men uten om det så er maskina stillegående.

 

~ Mortis360

Skrevet

Takk for svar. Hva slags prosessor og hovedkort kjører du? Har som sagt tenkt å gå for intel, men likevel interessant å høre hva du har valgt.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive
×
×
  • Opprett ny...