Gå til innhold

BK: The gimp


DeeTee

Anbefalte innlegg

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Kul blitsbruk, ga en gammel analog feeling. Bra farger. Det eneste som er litt forstyrrende er at i bunnen av bildet kan man se teksturen av veggen/bakgrunnen. Det litt vignetting følelsen, kommer den av at du blitser ret bak han? Syns brennvidden på blitsen kunne da vært litt lavere, for at vignettingen ikke blir presset så langt opp i hjørnene. Du kunne også lagt på litt vignetting selv og, om det vil komme ut bra.

Skrevet

Elsker måten du redigerer øyne på. Jeg prøvd å gjøre akkurat slik du beskriver i tutorialen men jeg får ikke ett bra resultat på selve øynene. Har ikke testa med personer som har blå øyne enda, men med personer som har brune øyne. Har det noe å si?

Skrevet

Sleng en mask rundt øynene, feather litt og kjør en smart sharpen på den ( selv om de er skarpe fra før ) og lek litt med innstillingene så får du en mer glassaktig effekt.

Skrevet

jeg tror også blits-forarbeidet er relevant. det kan nok være forskjellen, jeg har lenge prøvd å få lyst opp øynene godt, men har ikke brukt blits da, og får en litt for unaturlig og drastisk effekt.

Skrevet
Sleng en mask rundt øynene, feather litt og kjør en smart sharpen på den ( selv om de er skarpe fra før ) og lek litt med innstillingene så får du en mer glassaktig effekt.

Du mista meg der :p Er ikke så flink i ps når det gjleder slik redigering. Men jeg kan prøve.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive
×
×
  • Opprett ny...