Gå til innhold

5.1 sett til ps3 (maks. 1500kr)


tobbesen

Anbefalte innlegg

Videoannonse
Annonse

Den logitech z-5500 som Tallyho nevnte er ganske bra! Jeg kjøpte mitt her: http://www.netshop.no/aspx/produkt/prdinfo....aspx?plid=4570

Er rimeligere enn komplett.

 

Det passer perfekt til Playstation 3! Fungerer også utmerket til å se filmer på osv. THX-lyden når man ser på film er meget god!

Bra anlegg til den prisen

Virker bra den der, men etter å ha brukt mange tusenlapper på ny ps3 med utstyr og spill +en ny tv, så hadde det vært fint om det fantes en rimeligere løsning. Noen som har peiling på priser til et optisk system til en lavere pris?

På den annen side er det vel greit med litt ok lyd når du først har peiset på med ny tv og spillkonsoll. 2600 kr. er svinbillig for såpass brukbar lyd det logitech-anlegget gir deg. Du får mye mindre for pengene om du kjøper noe crap til en tusenlapp.

true that. Hva med greia til 1900 som tobbesen viste?

Den så jo i og for seg ikke så håpløst ut. Er ingen ekspert på området, så du må nesten se om du finner anmeldeldser/erfaringer. Det er sikkert lurere å spørre enten på Lyd og bilde-delen av dette forumet, eller på avforum.

Endret av Geofrank
Kan man ikke bruke et anlegg som ikke bruker optisk kabel?

Finne det ingen optisk til mini jack (3,5 mm) kabel man kan bruke?

 

Joda, hvis man tar lyden ut via analog SCART Multi Out så kan du bruke RCA inn i forsterker, eventuelt bruke RCA - 3,5 mm stereo.

Han skal jo kjøpe seg 5.1 sett. Blir lite vits for han da om han blir sittende igjen med kun 2 høyttalere det blir lyd i i tillegg til suben.

jeg har sett på noe slikt dette også..

litt over mitt budsjett, men shit dau :p

2 hdmi innganger og optisk :D

http://www.pixmania.com/no/no/541204/art/s...#fichetechnique

 

 

Ser okei ut det der, men legg på frakt 151 kroner, så stiger der over 2000kr. Jeg vet ikke hvordan det er med toll derfra, sendes jo fra utlandet.

Tror det letteste er å finne noe du har lyst på og deretter lete på google etter tester tidus2k4. Sjelden ting i den prisklassen blir testet vil jeg tro. Utenom pc-høytalere slik som det logitech settet folk her på forumet er så glad i :)

 

LydogBilde

Eneste testene lydogbilde hadde av komplette sett.

Endret av Fenixen

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...