tacomodo Skrevet 26. desember 2007 Skrevet 26. desember 2007 Har lyst til å begynne å følge litt med på Premier League. Er det noen sider som er must-have bookmarks? Hvor finner man best info og nyheter?
GLN Skrevet 26. desember 2007 Skrevet 26. desember 2007 Sport/Fritid er det en forum del som heter. Er jo en fin ting:)
tacomodo Skrevet 26. desember 2007 Forfatter Skrevet 26. desember 2007 www.premierleague.com er jo en fin ting Denne var jo ganske glimrende egentlig. I tillegg fant jeg en norsk Blackburn side så da er jeg all set!
Winydancer Skrevet 27. desember 2007 Skrevet 27. desember 2007 Skysports er jo en klassiker, og oppdateres konstant med nye artikler, rykter og lignende. Teamtalk er en annen god side, som er tidlig ute med troverdige rykter.
villhoppe Skrevet 4. januar 2008 Skrevet 4. januar 2008 Ikke begynn å følg med - plutselig er du hekta! og finn deg for all del ikke noe favoritt-lag! It is a ticket to downlife....
Vassbytta Skrevet 7. januar 2008 Skrevet 7. januar 2008 IKKJE begynn å følg me på premier league det e League One som er den beste ligaen i england:D
olus Skrevet 8. januar 2008 Skrevet 8. januar 2008 IKKJE begynn å følg me på premier league det e League One som er den beste ligaen i england:D Coca cola championship e ligaen. Wolves e lage
Lurvefranzen Skrevet 10. januar 2008 Skrevet 10. januar 2008 Wolves er heltene. De har Olofinjana! Og muligens Hanstveit.
Lurvefranzen Skrevet 10. januar 2008 Skrevet 10. januar 2008 Wycomb som er laget vettu;P Eller bare Halifax.
Liberalistiske Samebror Skrevet 13. januar 2008 Skrevet 13. januar 2008 www.premierleague.com er jo en fin ting Denne var jo ganske glimrende egentlig. I tillegg fant jeg en norsk Blackburn side så da er jeg all set! er du blackburn fan? me 2
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå