Gå til innhold

Noen som så Gullfisken i går?


Anbefalte innlegg

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Han programlederen driter jo bare seg ut hele tiden. Kommer hele tiden med slike "morsome" kommentarer - men så er det ingen som ler... :lol:

 

Husker de første gangene gullfisken var. Da var det artig (med de parodi reklamene), men nå er det jo bare skikkelig teit. :shrug:

Skrevet

Merkelig åssen dem klarer å få folk til frivelig å se på reklame, kun ved å kalle det et underholdningsprogram.

 

Hvem vant da? Var det spennende helt fram til målstreken?

Skrevet
Han programlederen driter jo bare seg ut hele tiden. Kommer hele tiden med slike "morsome" kommentarer - men så er det ingen som ler...  :lol:

 

Husker de første gangene gullfisken var. Da var det artig (med de parodi reklamene), men nå er det jo bare skikkelig teit.  :shrug:

Enig, noen ting blir dårligere med tiden.

Skrevet

Jeg synes egenlig hele konseptet er helt på trynet lage et program av noe vi sitter og iriterer oss over hver dag.. og til han program lederen det er ikke "morsomt" og si noe "morsomt i hver setning.... :oops: :oops:

Skrevet

jeg hadde gledet meg hele dagen til å kikke på sugarbabes.. men så glemte jeg hele greia, og fikk ikke sett før etter sugarbabes var ferdig! :cry:

 

heldigvis fikk jeg sett idol litt seinere, og siden dette slo ganske bra ann ble jeg gla igjen :D

Skrevet

Syns det er merkelig kor sex fiksert det programmet skal vere kvar einaste gang............. En sitter kanskje heime med heile familien og ser programmet og da er det ikkje alltid like hyggelig med reklame for "anal digital" og ho pervo kjerringa i andre etasje...... Veit ikkje eg, men det skal jo vel vere familie underholdning?

Skrevet
jeg hadde gledet meg hele dagen til å kikke på sugarbabes.. men så glemte jeg hele greia, og fikk ikke sett før etter sugarbabes var ferdig!  :cry:  

 

heldigvis fikk jeg sett idol litt seinere, og siden dette slo ganske bra ann ble jeg gla igjen :D

 

etter hva jeg fikk med meg, "kunne" ikke Sugababes komme..

 

men jeg tipper heller at de ikke giddet komme til lille Norge bare for å spille på et lame "underholdningsshow"

 

Gullfisken var bedre før..

Skrevet
etter hva jeg fikk med meg, "kunne" ikke Sugababes komme..

 

men jeg tipper heller at de ikke giddet komme til lille Norge bare for å spille på et lame "underholdningsshow"

 

Gullfisken var bedre før..

 

var det det som skjedde? da er det vel ikke rart jeg ikke fikk de med meg! :roll:

 

jeg som trodde jeg var så treig! takk! bra info! :D

Skrevet
Noen som så Gullfisken i går? Jeg så det, og det vakke så bra som jeg håpet....

:lol: Bra? Hadde du ventet at programmet skulle vært bra da :D

 

det har jo vært litt bra før da.. ihvertfall hatt noen bra parodier :D

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive
×
×
  • Opprett ny...