Republic3D Skrevet 14. oktober 2007 Skrevet 14. oktober 2007 (endret) Jeg skulle starte World in Conflict og fikk opp en melding om en manglende dll fil. Det står at problemet blir løst om man legger inn spillet på nytt. Prøvde i stedet å spille Civ4 Beyond the sword, og fikk samme feilmelding. Har ikke prøvd å reinstallere spillene, fordi jeg synes det er rart at det gjelder flere spill. Hva har skjedd? Hvordan løser jeg dette? Løst : Det var faktisk så enkelt som å avinstallere WIC og legge det inn på nytt. Da funket begge spillene... Endret 14. oktober 2007 av Wildbill
GeirGrusom Skrevet 14. oktober 2007 Skrevet 14. oktober 2007 Det er en Direct3D 9 dll som manglet, så du kunne eventuelt installert Direct3D 9 også.
Republic3D Skrevet 14. oktober 2007 Forfatter Skrevet 14. oktober 2007 Jepp.. skjønte det, men tenkte det var vanskelig å finne den fila på nettet. Jaja.. funker nå hvertfall.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå