HQHP125_JKH Skrevet 14. oktober 2007 Skrevet 14. oktober 2007 skal kjøpe et OS til en ny gamerpc, så lurer på hva som er forkjell på OEM, fullv og oppg?
Wackee Skrevet 14. oktober 2007 Skrevet 14. oktober 2007 OEM fungerer slik: Hver OEM versjon har noe og 20 poeng en kan bruke. Innstalerer du ny HDD, CD rom osv bruker du 1-2-3 poeng. Innstalerer du nytt HK, bruker du 11 poeng. Når du har brukt opp alle poengene, må du kjøpe ny lisens. Det skal litt til å bruke opp alle, og innholdet er det samme.
HQHP125_JKH Skrevet 14. oktober 2007 Forfatter Skrevet 14. oktober 2007 OEM fungerer slik: Hver OEM versjon har noe og 20 poeng en kan bruke. Innstalerer du ny HDD, CD rom osv bruker du 1-2-3 poeng. Innstalerer du nytt HK, bruker du 11 poeng. Når du har brukt opp alle poengene, må du kjøpe ny lisens. Det skal litt til å bruke opp alle, og innholdet er det samme. Hva med oppg å fullverson?
Opelmekk Skrevet 14. oktober 2007 Skrevet 14. oktober 2007 bare minne deg på å endre emnefeltet før moderator kjem luskende i mørket
Jarmo Skrevet 14. oktober 2007 Skrevet 14. oktober 2007 Emnetittelen i denne tråden er lite beskrivende for trådens innhold og det er derfor ingen god emnetittel. Jo bedre og mer beskrivende emnetittelen er, jo lettere er det for andre å skjønne trådens innhold og det vil være lettere å treffe den riktige forumbrukeren med det rette svaret. Ber deg derfor om å endre emnetittel slik at du unngår at en moderator stenger tråden. Vennligst forsøk å tenk på dette neste gang du starter en tråd, og orienter deg om hva vår nettikette sier om dårlig bruk av emnetitler. Bruk -knappen i første post for å endre emnetittelen. Tråden bryter også med tre-ords-regelen. (Dette innlegget vil bli fjernet ved endring av emnetittel. Ikke kommenter dette innlegget, men ta gjerne og dette innlegget når tittelen er endret, så vil det bli fjernet.)
VirtualBox Skrevet 15. oktober 2007 Skrevet 15. oktober 2007 Husk at Vista regner BIOS-oppdatering som nytt hovedkort. Vips! 11 poeng mindre. Du kan lese mer om dette her i forumet.
HQHP125_JKH Skrevet 15. oktober 2007 Forfatter Skrevet 15. oktober 2007 Emnetittelen i denne tråden er lite beskrivende for trådens innhold og det er derfor ingen god emnetittel. Jo bedre og mer beskrivende emnetittelen er, jo lettere er det for andre å skjønne trådens innhold og det vil være lettere å treffe den riktige forumbrukeren med det rette svaret. Ber deg derfor om å endre emnetittel slik at du unngår at en moderator stenger tråden. Vennligst forsøk å tenk på dette neste gang du starter en tråd, og orienter deg om hva vår nettikette sier om dårlig bruk av emnetitler.Bruk -knappen i første post for å endre emnetittelen.Tråden bryter også med tre-ords-regelen.(Dette innlegget vil bli fjernet ved endring av emnetittel. Ikke kommenter dette innlegget, men ta gjerne og dette innlegget når tittelen er endret, så vil det bli fjernet.) ok, takk for hjelpen, e ny i forume så har litt å lære:DHusk at Vista regner BIOS-oppdatering som nytt hovedkort. Vips! 11 poeng mindre.Du kan lese mer om dette her i forumet.ok, det hørtes domt ut, har akorat bestilt ny maskin. frykte at jeg må oppdatere bios i forbindelse med overklokking .dyrt for en ny lisence?
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå