Gå til innhold
Spørsmål om bil og motor? Still spørsmål her ×

Kjøpe bil fra Oslo og sende nordover


Anbefalte innlegg

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Hvis du skal kjøpe bruktbil er ikke dette å anbefale. Det er viktig å prøvekjøre og besikte bilen før du kjøper den. Det finnes transportfirmaer som transporter bilen til Tromsø, men det kan bli dyrt.

Ta heller med deg en kamerat som har lappen, ta fly ned og kjør hjem igjen.

Skrevet (endret)

Tror ikke det er altfor dyrt. ifølge Autolink koster det 6000 for en bil fra Drammen til Narvik.

 

En annen gal ide, om det er mulig. Hvis bilen får plass i en vanlig lastebil, vet jeg at for eksempel Hasselberg Transport (tromsøfirma) kjører oslo-tromsø relativt ofte. Kan jo tenkes at noen slike firmaer ofte kjører med tom bil oppover.

Endret av gorber
Skrevet

Hm.. Det er en, hva skal jeg si, bruktbruktbruktbil som skal brukes til bilcross, så er litt usikker på om den egner seg til langkjøring? :p Men kan jo ta kontakt med f.eks. Hasselberg ja

Skrevet

Er det da verdt å betale mange tusen for å få den frakta oppover.. Kan jo bare gå på et stevne å by på noen av bila der

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive
×
×
  • Opprett ny...