tom_bjk(politistudent) Skrevet 7. oktober 2007 Skrevet 7. oktober 2007 Er det noen som vet om man kan skaffe en converterings-ting til PS3 slik at man kan bruke PS2 sin "gitar" på PS3? Eneste grunnen til at jeg har PS2 stående fremme er pga av gitarene. Hvis det finnes en omformer til PS3 så legges vel PS2`n på hylla.
RRhoads Skrevet 7. oktober 2007 Skrevet 7. oktober 2007 (endret) Er det noen som vet om man kan skaffe en converterings-ting til PS3 slik at man kan bruke PS2 sin "gitar" på PS3? Eneste grunnen til at jeg har PS2 stående fremme er pga av gitarene. Hvis det finnes en omformer til PS3 så legges vel PS2`n på hylla. 9660032[/snapback] når gh3 kommer, kan du sikkert bruke den nye kontrolleren til gh1 og gh2 Endret 7. oktober 2007 av RRhoads
tom_bjk(politistudent) Skrevet 8. oktober 2007 Forfatter Skrevet 8. oktober 2007 Men er det pr. i dag ingen omformere til PS3 slik at man kan bruke de gamle gitarene? Har en bror som har veldig lyst på en PS2,da hans gamle har tatt kvelden.
rsarsa Skrevet 8. oktober 2007 Skrevet 8. oktober 2007 Jeg har funnet opptil flere og lest igjennom alle verdens forumer, men det er ikke bekreftet en eneste som virker med gitarene 100%...dessverre.
tom_bjk(politistudent) Skrevet 8. oktober 2007 Forfatter Skrevet 8. oktober 2007 Hm,kjipern. Da får jeg vel slite med Ps2`n litt til da.
garnok Skrevet 8. oktober 2007 Skrevet 8. oktober 2007 Hm,kjipern. Da får jeg vel slite med Ps2`n litt til da. 9661847[/snapback] vi er i samme båt. Kun GH gjør at ps2n fremdeles er framme. ikke funnet noen annen løsning ennå
tom_bjk(politistudent) Skrevet 8. oktober 2007 Forfatter Skrevet 8. oktober 2007 Jeg var forøvrig innom SpaceWorld i dag og spurte,de hadde en omformer,men han var ikke sikker på at den fungerte med GH. Den kosta vel 200,-. Gadd ikke å ofre penga for å undersøke.
rsarsa Skrevet 8. oktober 2007 Skrevet 8. oktober 2007 De jeg har sett hos Spaceworld eller rundt hos forskjellige butikker og nettbutikker, er av typen som bare funker med noen av fargeknappene på gitarene. Det er med andre ord, bare noen av knappene som funker med converterne og i tillegg i tilfeldige rekkefølger. Nå er snart GH3 her, men gudene veit at jeg har leita rundt til nå. Har bestemt meg for å vente.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå