Gjest Guest Skrevet 23. august 2007 Skrevet 23. august 2007 Hei! Jeg har en kjæreste som jeg har holdt på med i en måneds tid nå. Jeg føler at vi er veldig trygge på hverdandre og slikt. Men på skolen er det alltid jeg som kommer bort til henne i friminuttene. Jeg kysser henne først. Når vi skal ut i byen, må jeg alltid labbe etter henne og hennes venninner, ellers så bare går hun uten meg, med de. Jeg skal konfrontere henne med dette. Men vet ikke helt hvordan det er best å si det Vi er begge 15 år Kan noen hjelpe meg litt?
magicus Skrevet 23. august 2007 Skrevet 23. august 2007 Det handler om makt. Du lar hun behandle deg som en puddel. Ingenting kommer til å skje med mindre du endrer oppførsel og slutter å dilte etter henne og hennes venniner. Men kanskje hun er en av de som vil ha en puddel. Da får du droppe hun. Men hvis dere begge er 15 så har dere liten erfaring med forhold og setter og prøver hverandres grenser.
theoriginalAidskake Skrevet 23. august 2007 Skrevet 23. august 2007 Gjør det samme mot hun som hun gjør mot deg. Ikke ta intiativ. Merker hun ingenting, er det noe seriøst galt.
Gjest Guest Skrevet 24. august 2007 Skrevet 24. august 2007 Det handler om makt. Du lar hun behandle deg som en puddel. Ingenting kommer til å skje med mindre du endrer oppførsel og slutter å dilte etter henne og hennes venniner. Men kanskje hun er en av de som vil ha en puddel. Da får du droppe hun. Men hvis dere begge er 15 så har dere liten erfaring med forhold og setter og prøver hverandres grenser. 9345894[/snapback] Nei, hun vil ikke ha en puddel ;P Men da gjør jeg som dere sier Lar vær å dilte etter henne, og ser hva som skjer Takk
Gjest Guest Skrevet 24. august 2007 Skrevet 24. august 2007 Hei, igjen Det kunne jo ikke gått stort bedre. Jeg lot henne være. Snakket til henne og slikt, men jeg gikk ikke bort til henne i friminuttene og slikt, da sto jeg heller med mine venner. Så 3. time kom hun bort og spurte om hun kunne prate med meg. Så hun lurte på hva som hadde skjedd. Så da konfronterte jeg henne med mine meninger. Takk for hjelpen
Bimmelom Skrevet 24. august 2007 Skrevet 24. august 2007 Bra gjort igrunn. Folk som er tøffler, eller puddler som dere kaller det, liker jeg ikke. Hva sa hun etter du konfronterte henne da ?
Bettibell Skrevet 27. august 2007 Skrevet 27. august 2007 Så slutt å ta initiativ. Det funker fett. 9371428[/snapback] Funker dårlig vis du er gutt, 90% av jentene vil ikke ta initiativet, ihvertfall det inntrykket jeg har.
Heimdall Skrevet 28. august 2007 Skrevet 28. august 2007 Så slutt å ta initiativ. Det funker fett. 9371428[/snapback] Funker dårlig vis du er gutt, 90% av jentene vil ikke ta initiativet, ihvertfall det inntrykket jeg har. 9371575[/snapback] Nja, er ikke helt min erfaring. Hvis jenta virkelig er intressert, så kommer hun bort til deg.
Eplefe Skrevet 28. august 2007 Skrevet 28. august 2007 Snakk med henne om at du vil at hun og skal ta initiativ. Jenter takler faktisk å høre sånt. Det at typen/damen din plutselig slutter å ta initiativ virker jo som om de har mistet interessen, så det vil jeg absolutt ikke anbefale. -.-
Heimdall Skrevet 28. august 2007 Skrevet 28. august 2007 Snakk med henne om at du vil at hun og skal ta initiativ. Jenter takler faktisk å høre sånt. Det at typen/damen din plutselig slutter å ta initiativ virker jo som om de har mistet interessen, så det vil jeg absolutt ikke anbefale. -.- 9375078[/snapback] Eh? Leste du ikke hele tråden? Han har faktisk snakket med henne.
Neppe Skrevet 28. august 2007 Skrevet 28. august 2007 Noen har en trang om å si det samme flere ganger og få sagt noe selv etter problemet løste seg. Det er en del slike gjengangere. Ellers var det hyggelig for trådstarter at det løste seg.
Eplefe Skrevet 28. august 2007 Skrevet 28. august 2007 Eh? Leste du ikke hele tråden? Han har faktisk snakket med henne. 9375274[/snapback] Nei, jeg gjorde ikke det -.- Bare slenge inn et svar før jeg løp til bussen etter å ha lest førstepost.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå