rocknrolf77 Skrevet 9. august 2007 Skrevet 9. august 2007 Noen her som har prøvd eller bruker grub2 enda? Lurer litt på åssen statusen ligger an. Synes grub trenger nye og lettere framgangsmåter, da grub kan bli en smule avansert for blantannet nye som mer avanserte brukere. Grub2 har visst en stor "reingjøring" i koden med å starte fra scratch, fordi koden i grub etter hva jeg har hørt har blitt ganske rotete.
Sokkalf™ Skrevet 9. august 2007 Skrevet 9. august 2007 For min egen del ser jeg ikke helt poenget, da bootloaderen er noe jeg bruker svært lite tid på (en reboot annenhver uke, kanskje..), men for de som har flere OS installert er det kanskje nyttig.
Kadmium Skrevet 9. august 2007 Skrevet 9. august 2007 (endret) Så sant, Sokkalf. Bootloaderen brukes omtrent 1-2 ganger i måneden, men jeg sier ikke nei til en så ryddig bootloader som mulig. Endret 9. august 2007 av Kadmium
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå