Gå til innhold

Diskusjon om nye og gamle Starcraft 2 enheter.


Anbefalte innlegg

Skrevet (endret)

Her diskuterer vi units i Starcraft 2. Etter en liten diskusjon med moderator ble den åpna igjen under ny emnetittel.

 

Hva tror folka om de nye unitsa som er kommet til terran. Jeg er overrasket over at de slapp enda en ny stor unit (Thor) i tillegg til Battlecruiser(og A-bomb), men det ser ut som den er noe lettere og slå ut.

 

Jeg er meget spent på hvordan Zerg kommer til å se ut. Håper de får den organiske looken jeg ønsker at de får :dribble:. Lurer på hva de kommer til å countre(sp?) mothership/battlecruisers med utenom swarm-effecten.

 

Det blir artig å se hvordan det nye game-interfacet for å velge oppdrag og lære mer om storyen osv blir å spille med. Jeg er glad de lager en del nytt for hittil har det sett litt for mye ut som en sc1-remake, ikke at det er en dårlig ting ;)

 

Units som så langt er sett(tatt fra Facebook-gruppa om spillet :p :

Protoss:

Probe

Zealot

Immortal

Stalker

Archon (Twilight Archon)

High Templar

Dark Templar

Phase Prism

Warp Ray

Observer

Phoenix

Colossus

Carrier (Tempest)

Star Relic

Mothership

 

Terran:

Marine

Medic

Reaper

Siege Tank

SCV

Dropship

Ghost

Battlecruiser

Viking

Thor

Banshee

Cobra

 

Zerg:

Zergling/Baneling

Nydus Worm

Mutalisk

 

Er det andre units som også er sett er det bare å rope ut. Skal prøve å oppdatere posten litt etterhvert.

 

 

Linker:

http://www.starcraft2.com/

http://gametrailers.com/game/4868.html

http://www.blizzard.com/

Endret av EB_Veyron
Videoannonse
Annonse
Skrevet

jeg var veldig skeptisk til dette helt til blizzcon begynte.

finner mange videoer på gamespot.com, abefaler å se de hvis du er det minste interessert

Skrevet

Tviler sterkt på at det blir en ny rase etter hva jeg har sett så langt. Har egentlig ikke noe behov for det imo. Kan evt. komme i en expansion senere. Men nå er det zerg toss og terr som gjelder :)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...