hitokiri Skrevet 7. august 2007 Skrevet 7. august 2007 Apple får nok et patentsøksmål mot seg. Les mer
Gjest Yoshi Skrevet 7. august 2007 Skrevet 7. august 2007 Hihi, det minner veldig om tastaturløsningen på Wii. ^^
kornelen Skrevet 7. august 2007 Skrevet 7. august 2007 Mon tro hvorfor ikke SP Technologies har funnet ut at noen har "kopiert" noe fra de det ut før nå. Det blir liksom stadig noen nye saker hvor iPhone har stjålet både ditt og datt fra andre produsenter. Ja ja, de får styre på. Det kommer nok til å bli dyrt for Apple dette her ja!
Gjest Yoshi Skrevet 7. august 2007 Skrevet 7. august 2007 Mon tro hvorfor ikke SP Technologies har funnet ut at noen har "kopiert" noe fra de det ut før nå. Det blir liksom stadig noen nye saker hvor iPhone har stjålet både ditt og datt fra andre produsenter. Ja ja, de får styre på. Det kommer nok til å bli dyrt for Apple dette her ja! 9228135[/snapback] Man kan da ikke saksøke noen for patentbrudd med mindre det er en forvekslende likhet? Jeg vil iallfall gjerne se tastaturløsningen SP Technologies hevder Apple har kopiert før jeg vil si om det er grunn til plagiatanklager.
Nimrad Skrevet 18. mars 2008 Skrevet 18. mars 2008 Det er det dummeste jeg har hørt. Folk saksøker hverandre i øst og vest i USA. Det er kun en jakt mot penger. Håper virkelig apple vinner dette her. Det burde ikke gå an å ta patent på sånt.
Gjest Slettet+564321354 Skrevet 14. februar 2010 Skrevet 14. februar 2010 Husk att vennskap er viktigere enn penger nå! Det er en meningsløs sak og nesten farlig og lage noe. Det kan ikke være patent på alt, da kan en snart ikke gjøre noe. Jeg leste det innlegget om "Eie iPhone navnet" eller hva det var for noe.. Folk er særiøst skapt for og krige spør du meg.. Det blir aldri fred på jord sånn som dem holder på. Her er vi jammen godt i gang med og krige!
Anbefalte innlegg