Heimert-kongen Skrevet 27. juni 2007 Skrevet 27. juni 2007 Hei. Jeg har en Acer Aspire 3610 som jeg kjøpte i fjor. Idag skulle jeg bruke den for første gang på lenge, og da jeg tok den opp, datt CD-rom'en ut. Det viste seg at 4 skruer under mangler I tillegg til det kom jeg bare inn på skrivebodet før den begynte å slå seg av og på. Den kommer bare til Acer logoen og jeg måtte dra ut batteriet for at den skulle stoppe. Går det an å kjøpe skruer et sted? Jeg har ikke råd til ny.
Solosuper Skrevet 27. juni 2007 Skrevet 27. juni 2007 Hei. Jeg har en Acer Aspire 3610 som jeg kjøpte i fjor. Idag skulle jeg bruke den for første gang på lenge, og da jeg tok den opp, datt CD-rom'en ut. Det viste seg at 4 skruer under mangler I tillegg til det kom jeg bare inn på skrivebodet før den begynte å slå seg av og på. Den kommer bare til Acer logoen og jeg måtte dra ut batteriet for at den skulle stoppe. Går det an å kjøpe skruer et sted? Jeg har ikke råd til ny. 8956361[/snapback] høres ikke ut som en grei ting det der. har du snakket med acer om det kan være noe service garanti eller lignende? kanskje de kan gjøre noe for en billig penge om ikek annet? har snakket med acer support noen ganger, og de var veldig hjelpsomme hele tiden. så om du legger saken fram til dem på en hyggelig og spørrende måte, skal du ikek se bortfra at de hjelper deg med den pcn din.
Heimert-kongen Skrevet 27. juni 2007 Forfatter Skrevet 27. juni 2007 Har ikke snakka med de ennå. Skal gjøre det. Bare litt kjipt siden den bare er 1 år gammel.
Zeph Skrevet 27. juni 2007 Skrevet 27. juni 2007 Emnetittelen i denne tråden er lite beskrivende for trådens innhold og det er derfor ingen god emnetittel. Jo bedre og mer beskrivende emnetittelen er, jo lettere er det for andre å skjønne trådens innhold og det vil være lettere å treffe den riktige forumbrukeren med det rette svaret. Ber deg derfor om å endre emnetittel slik at du unngår at en moderator stenger tråden. Vennligst forsøk å ha dette i tankene neste gang du starter en tråd, og orienter deg om hva vår nettikette sier om dårlig bruk av emnetitler. Bruk -knappen i første post for å endre emnetittelen. (Dette innlegget vil bli fjernet ved endring av emnetittel. Ikke kommenter dette innlegget, men gjerne dette innlegget når tittelen er endret, så vil det bli fjernet..)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå