brune-ha Skrevet 5. januar 2003 Skrevet 5. januar 2003 Har en starndar mus, ikke trådløs. Skjører XP PRO. Hvis jeg beveger musen fort hakker den en gang så er alt fint..... Hva kan jeg gjøre for å fikse det?
letmein Skrevet 5. januar 2003 Skrevet 5. januar 2003 Standard mus? som i PS2 eller USB? Har du ei PS2 mus, så er det ikke rart at musa hakker. Du kan fikse det litt med en "Ps2rate - Tweak", google litt etter en :wink:
brune-ha Skrevet 5. januar 2003 Forfatter Skrevet 5. januar 2003 Standard mus? som i PS2 eller USB? Har du ei PS2 mus, så er det ikke rart at musa hakker. Du kan fikse det litt med en "Ps2rate - Tweak", google litt etter en :wink: PS2
brune-ha Skrevet 5. januar 2003 Forfatter Skrevet 5. januar 2003 kjøp deg en optisk mus!!!!!!! Har tenkt til det, Enten MX500 eller Microsoft 3.0 musen........... Hvem syns du? MX 700 er ikke så digggggg
pZite Skrevet 5. januar 2003 Skrevet 5. januar 2003 Jeg har samme problemet, med en OPTISK Logitech Mx500... Det hakker både på ps2 og USB.... Hjelp?
brune-ha Skrevet 5. januar 2003 Forfatter Skrevet 5. januar 2003 Jeg har samme problemet, med en OPTISK Logitech Mx500... Det hakker både på ps2 og USB.... Hjelp? Kanskje noe med musmatten å gjøre??? :wink:
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå