Windoge Skrevet 6. juni 2007 Skrevet 6. juni 2007 Hvor vanskelig er det å f.eks ta opp billån i bank når man har en 50-70% stilling? Noen som har erfaring på dette området?
deaktivert443556 Skrevet 6. juni 2007 Skrevet 6. juni 2007 Banken bryr seg ikke om hvor mye du jobber så lenge du... - tjener nok penger til å betjene lånet - er villig til å betjene lånet - kan stille god sikkerhet for lånet (dersom det er snakk om et større lån)
Windoge Skrevet 6. juni 2007 Forfatter Skrevet 6. juni 2007 Er ikke så mye sikkerhet å stille i lånet så lenge man leier.
deaktivert443556 Skrevet 6. juni 2007 Skrevet 6. juni 2007 Det kommer an på hvor dyr bil du skal kjøpe. Tenker du å bruke 20-30 tusen, så er det ikke spesielt aktuelt å stille sikkerhet, men skal du kjøpe en forholdsvis dyr bil, så må banken få pant i denne.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå