Xaserr Skrevet 10. mai 2007 Skrevet 10. mai 2007 Hei jeg sitter på skolen og kjeder meg. Vi har akkurat fått nytt sikkerhetsystem som innebærer at spill er sperret, feks wow. Men er det noe mulighet for og bypasse dette=? Kan huske vi brukte 2 prog før. Http tunnel og noe anna, men kan ikke huske navnet. Noen som kan hjelpe med med dette?
Morthez Skrevet 10. mai 2007 Skrevet 10. mai 2007 sitter med akkuratt samme problemet, skulle hatt tak i det siste programmet:p
Zeph Skrevet 10. mai 2007 Skrevet 10. mai 2007 Sperra er lagt der av ein grunn, har du behov for å kome forbi den i skulesamanheng så ta kontakt med IT-ansvarleg. Tråden stenges. Å omgå brannmurer og sperra porter er ein trussel for sikkerheten til skulen, det er lagra store mengder konfidensielt materiale på eit skulenettverk. Ei sperre er satt opp for å beskytte det og samtidig unngå feil bruk av PC-ene.
Anbefalte innlegg