eVoNietz Skrevet 4. mai 2007 Skrevet 4. mai 2007 Har et problem med Vista nå og er ganske frustrert. Er en ivrig tilhenger av World of Warcraft og spiller selvfølgelig, men etter at jeg bestilte ny bærbar med Vista så har det ikke funket. Kan bare være en plass på spillet, hvis jeg går utenfor et område klikker hele maskinen og jeg må restarte den. Håper at noen kan hjelpe meg med dette etersom Kundeservice ikke hadde noe klokt å si.
eVoNietz Skrevet 4. mai 2007 Forfatter Skrevet 4. mai 2007 Sikker på at Vista er problemet? 8536575[/snapback] Nei, er ikke helt sikker på om det fakstisk er Vista som er problemet. Men har jo hørt at mange klager over Vista, så gikk ut fra at det var problemet.
HaxyQ Skrevet 4. mai 2007 Skrevet 4. mai 2007 Ok, har du installert alt av drivere? Lyd, skjermkort, hovedkort osv? Har du også installert alle oppdateringer? Prøv å kjør WOW som Admin. Høyreklikk på WOW og velg kjør som admin. Om ikke det funker kan du også prøve å kjøre WOW i kompatibilitetsmodus med XP - SP2. Dette order du ved å Høreklikke på WOW-ikonet--->Egenskaper--->Kompatibilitet--->Kryss av for "Kjør dette programmer i kompatibilitetsmodus med Windows XP - Service Pack 2"
Haraldson Skrevet 4. mai 2007 Skrevet 4. mai 2007 Emnetittelen i denne tråden er lite beskrivende for trådens innhold og det er derfor ingen god emnetittel. Jo bedre og mer beskrivende emnetittelen er, jo lettere er det for andre å skjønne trådens innhold og det vil være lettere å treffe den riktige forumbrukeren med det rette svaret. Ber deg derfor om å endre emnetittel slik at du unngår at en moderator stenger tråden. Vennligst forsøk å tenk på dette neste gang du starter en tråd, og orienter deg om hva vår nettikette sier om dårlig bruk av emnetitler. Bruk -knappen i første post for å endre emnetittelen. Tråden bryter også med tre-ords-regelen. (Dette innlegget vil bli fjernet ved endring av emnetittel. Ikke kommenter dette innlegget, men ta gjerne og dette innlegget når tittelen er endret, så vil det bli fjernet.)
1915 Skrevet 4. mai 2007 Skrevet 4. mai 2007 Har et problem med Vista nå og er ganske frustrert. Er en ivrig tilhenger av World of Warcraft og spiller selvfølgelig, men etter at jeg bestilte ny bærbar med Vista så har det ikke funket. Kan bare være en plass på spillet, hvis jeg går utenfor et område klikker hele maskinen og jeg må restarte den. Håper at noen kan hjelpe meg med dette etersom Kundeservice ikke hadde noe klokt å si. 8536475[/snapback] vista er laget for at wow spillere skal slutte med det. det har død folk pga det spillet. man blir for avhengig av spillet. vista er laget slik. det er farlig å spille wow. kjenner folk som har brukt flere 20 tusner på å kjøpe gull til spillet =) så du må nokk få deg xp igjen ja
1915 Skrevet 4. mai 2007 Skrevet 4. mai 2007 Hold deg til emnet er du snill. 8537398[/snapback] ingen som tok en spøk
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå