Gå til innhold

Billig Pci-Express kort


Anbefalte innlegg

Videoannonse
Annonse
Skrevet
Kva legg du i ordet billeg? Har du ei konkret grense? Og er CoD og CS:S dei einaste spela du har tenkt å spele?

8319207[/snapback]

 

Skal spille Cs:s, CoD 2, DoD source og half life 2 deathmatch

og budsjettet er på rundt 600-800 kr

Skrevet (endret)
forstår fortsatt ingen ting.. såååå...vist de ikke var 4xAA og 8xAF så ville FPS'n ha vært større?

8322465[/snapback]

 

Ja, pga det blir mer "arbeid" for skjermkortet

Endret av Pingun
Skrevet

Ok, men jeg vil gjerne ha 125 FPS eller mer på cod 2 og css, nå med gainward geforce 7300 gs har jeg 10-35 FPS på CoD 2 med 800x640. Lagger som bare det! irriteredes dritt =D

Skrevet
Ok, men jeg vil gjerne ha  125 FPS eller mer på cod 2 og css, nå med gainward geforce 7300 gs har jeg 10-35 FPS på CoD 2 med 800x640. Lagger som bare det! irriteredes dritt =D

8322779[/snapback]

Tviler på at du merker den aller største forskjellen fra 80 FPS til 125 FPS. Du må nok opp i en del høyere prisklasse for å oppnå 125 FPS i CoD2. Hvilken oppløsning spiller du på? 800x640? :hmm:

Skrevet

Hmmm, en som jeg kjenner har et kort til 650-700 kr. han oppnår 80 FPS, men er ikke sikker hva oppløsning han bruker og btw jeg bruker 800x640, men jeg kunne godt satt den opp for å få teksten å sann litt tydligere. prisklassen min er ikke sann veldi nøyaktig, men jeg trenger et kort som er MYE for pengene ;)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive
×
×
  • Opprett ny...