Jext Skrevet 12. mars 2007 Skrevet 12. mars 2007 Jeg vil ikke si det gjør det, siden de fleste sikkert ikke aner hva du snakker om. Hvis du forklarer hva dette spillet er og eventuelt legger ved en link blir det en mer opplysende tråd
Zethyr Skrevet 12. mars 2007 Skrevet 12. mars 2007 Er det snakk om WCIII-mappet? Da finnes det flere andre maps (ikke TW) som er dritkule i forhold. Men tropical var favoritten når jeg først tok en TD/TW.
^fmj Skrevet 13. mars 2007 Forfatter Skrevet 13. mars 2007 (endret) De som spiller det, vet forhåpentligvis hva det heter. Det er en mod til warcraft 3. Det er mange mods der ute, kom gjerne med noen anbefalinger. Endret 13. mars 2007 av ^fmj
iMarius Skrevet 13. mars 2007 Skrevet 13. mars 2007 Tower wars ja.. *elsk* Husker jeg likte de mappene som man sendte creeps på hverandre best. Spilte 2 stk på lag og en var defender og en attacker og man fikk bonuser tilpasset etter hva man var.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå