and3rs Skrevet 2. desember 2002 Skrevet 2. desember 2002 Hei,sitter på en mac i militæret men har bare tilgang til nettleseren internett explorer.Er det mulig å kunne connecte til en ssh klient via nettleseren eller noe?
BBC Skrevet 2. desember 2002 Skrevet 2. desember 2002 Ja - MindTerm har utviklet en Java-ssh-klient for web. Fant en her som visstnok kan koble seg til forskjellige servere: http://www.oit.duke.edu/sa/security/ssh.html
and3rs Skrevet 2. desember 2002 Forfatter Skrevet 2. desember 2002 takk,men jeg klarte ikke å connecte til noen av shella mine:( Støtter den bare ssh1 eller 2 og?Gikk ikke ann å sette opp dette.Testet bare den som du ikke trengde å laste ned.Kan ikke innstalere programmer her. Har du brukt den selv?.F. eks jeg skal inn på casa.linuxnation.net,hvordan gjør jeg det da?
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå