xdim Skrevet 23. januar 2007 Skrevet 23. januar 2007 Lurer fælt på en liten ting. Hvorfor i all verden er det så store svarte rammer rundt opera browseren til wii'en?? Mister jo kjempemasse skjerminformasjon! Noen som skjønner denne? Helt idiotisk syntes nå jeg.
Bear^ Skrevet 23. januar 2007 Skrevet 23. januar 2007 Er bare en beta vettu. Er mye som ikke er som det skal være på den, som blir endret ved full release. Må bare vente
xdim Skrevet 23. januar 2007 Forfatter Skrevet 23. januar 2007 Er bare en beta vettu. Er mye som ikke er som det skal være på den, som blir endret ved full release. Må bare vente 7781021[/snapback] Er jo litt rart da. Lansere en beta i 2006 som har store svarte rammer på seg så man mister endel % bilde. Skjønner ikke helt tegninga.
raschi Skrevet 23. januar 2007 Skrevet 23. januar 2007 Det er vel fordi den er beregnet for å vises på vanlige tv'er. Kompensering for overscan tenker jeg.
bajazzo Skrevet 23. januar 2007 Skrevet 23. januar 2007 Jeg har en høyst vanlig 29" 4-3 tv og heller ikke på min TV fyller Operabrowseren hele bildet. Det er spesielt i toppen og litt på sidene det er litt å gå på, det virker heller ikke som om hjørnene er helt "rette".
freke Skrevet 23. januar 2007 Skrevet 23. januar 2007 Det er vel en av svakhetene til CRT teknologien. Buet skjerm gir geometriske feil. På flatskjerm er dette problemet fjernet.
xdim Skrevet 23. januar 2007 Forfatter Skrevet 23. januar 2007 Men å ha SÅ store svarte rammer er vel vanvittig overkill! Har plugga wii'en til en 28" crt tv og de var like store der.
Bear^ Skrevet 23. januar 2007 Skrevet 23. januar 2007 Ro ned blodtrykket folkes, det er en beta. Er første gang jeg har sett folk gått av skaftet grunnet en beta, forventer dere et fult funksjonibelt program uten feil? Det kalles da ikke beta test for det første, og ingen program er uten feil. Again, er en beta, ta det med ro og vent til full release kommer før klagestormen setter i gang. Ja er irriterende med rammen rundt, men ingen ting å gå av skaftet for. Its a beta. Sa jeg foresten at det er en beta?
xdim Skrevet 23. januar 2007 Forfatter Skrevet 23. januar 2007 Ro ned blodtrykket folkes, det er en beta. Er første gang jeg har sett folk gått av skaftet grunnet en beta, forventer dere et fult funksjonibelt program uten feil? Det kalles da ikke beta test for det første, og ingen program er uten feil. Again, er en beta, ta det med ro og vent til full release kommer før klagestormen setter i gang. Ja er irriterende med rammen rundt, men ingen ting å gå av skaftet for. Its a beta. Sa jeg foresten at det er en beta? 7783931[/snapback] Eeeh... står trial på wii'en da. Og det er ikke feil på programmet, men designet er helt hinnsides.
Bear^ Skrevet 23. januar 2007 Skrevet 23. januar 2007 Trial, beta. Kall det for du vil, en stokk er en stokk uansett.
AKIRAx77 Skrevet 23. januar 2007 Skrevet 23. januar 2007 Du kan jo spørre han som har designet den. Post på storedyret fra designeren selv. AKIRA
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå