Arve28 Skrevet 3. januar 2007 Skrevet 3. januar 2007 Vil ha så stille ekstern disk som mulig med usb2,0 og eSata. Hvordan ekstern kabinett skal jeg velge? Et som er riller som slipper inn/ut luft eller en som er potte tett. Har dette noe invirkning på støy? Med luft: http://www.psdata.no/ps.asp?it=129952&mlevel=060700 eller: http://www.psdata.no/ps.asp?it=113882&mlevel=060700 Tett: http://www.netshop.no/aspx/produkt/prdinfo...aspx?plid=38654
Arve28 Skrevet 3. januar 2007 Forfatter Skrevet 3. januar 2007 Ingen som vet om noen tester på dette heller?
DementedAlbino Skrevet 8. februar 2007 Skrevet 8. februar 2007 Har du kjøpt deg noe kabinett? Kan du eventuelt si noen ord om det?
sedsberg Skrevet 8. februar 2007 Skrevet 8. februar 2007 Jeg har to USB-kabinett for 3,5"-harddisker, begge helt uten vifte og åpninger. Begge fungerer utmerket. Det ene (Thermaltake MAX4) er av aluminium så det leder varmen fra disken og ut. Det andre er innekapslet i plastikk, men er alikevel ikke problemer med varme. Bruker den ene for å kjøre spill fra HD på PS2-en.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå