Gå til innhold

Hvilke spill skal jeg spille først? 360 eller Wii?


MoonTheLoon

Anbefalte innlegg

Skrevet

Når jeg kommer hjem til jul står det en flunkende ny X-box 360 og en Wii og venter på meg (siste rest av oppsamlet studiepenger brukt opp). Og da kommer luksusproblemet med prioritering inn i bildet. Hva skal jeg prøve først? Spillene som venter er Wii sports, Zelda, Gears of War og Tony Hawk P8. Tenkte jeg kunne få litt input på hva som bør testes først.

 

Og nei jeg er ingen bortskjemt drittunge som skal ha alt på en gang, bare en "hardt" arbeidende student som skal unne meg selv litt ferie.

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Wii sports kan du dra opp når som helst, mens Zelda og GoW kommer du nok til å spille i lengre perioder. Siden Zelda er 40timer+++ ville jeg startet med gears of war som du spiller ferdig på et par dager, så ville jeg startet med Zelda..

Skrevet

Har du HDTV, så ta Gears til slutt! Kan bli en liten nedtur å hoppe over til Wiisports etter du har sett GeOW! Selv om det kan bli en liten nedtur å høre DVD-ROM'n til 360 spinne etter du har spilt litt Wii! ;)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive
×
×
  • Opprett ny...