CurSe Skrevet 17. november 2006 Skrevet 17. november 2006 Satt og funderte en dag da jeg var på do angående hvor avhengig vi egentlig er av dopapir. Det er jo bare en liten filleting som vi ikke ofrer en tanke til vanlig, men hvis det er fritt for dopapir etter at lasten er sluppet...da ville vi gitt mye for en rull med dasspapir. Kom i grunn ikke på flere filleting vi er grusomt avhengig av hvis de først mangler, noen forslag?
Gjest member-101642 Skrevet 17. november 2006 Skrevet 17. november 2006 Kondom, kan ikke gå noe sted uten. Man vet aldri
Pantera Skrevet 18. november 2006 Skrevet 18. november 2006 Mobiltelefon er vel en liten filleting, ingen ser ut til å klare seg uten... pantera
L4r5 Skrevet 18. november 2006 Skrevet 18. november 2006 Pennen (du vet den som liksom skal være mektigere enn sverdet. Ja jeg vet vi kan notere på pc'en, men hvor ofte er det ikke den ikke er tilgjengelig?)
Kakofoni Skrevet 18. november 2006 Skrevet 18. november 2006 Strøm. I realiteten ikke en filleting, men i hjemmet er det ganske undervurdert allikevel.
Mirann Skrevet 20. november 2006 Skrevet 20. november 2006 Husnøkler, zalo (hvis man ikke har oppvaskmaskin), internett
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå