sickmark Skrevet 7. november 2006 Skrevet 7. november 2006 jaja..xboxn min funka fint helt til den siste oppdateringen , for nå virker det som dvd skuffen sliter som faen med å lese spillene...Noen funker plutselig ikke det hele tatt. det er visstnokk under 1 prosent i verden dette skjedde med, etter oppdateringen.Litt kjipt da ettersom at jeg skal i militæret om 2 måneder å har lite penger til å sende den inn(finner ikke garantien.)heh blir litt forbanna da..!sikkert ingen som har samme problem..menmen.
This is Thomas Skrevet 7. november 2006 Skrevet 7. november 2006 Du trenger ikke finne garantien eller kvitteringen, det holder å si serienummeret til supporten.
This is Thomas Skrevet 7. november 2006 Skrevet 7. november 2006 Trenger ikke å håpe en gang, det er sånn det er
TCi Skrevet 7. november 2006 Skrevet 7. november 2006 Vi har en tråd som handlet om nettopp dette for en liten stund siden. Jeg foreslår at du i framtiden bruker forumet sin søkefunksjon. https://www.diskusjon.no/index.php?showtopic=657415 Siste post linker til en fiks.
Anbefalte innlegg