Tristar Skrevet 19. september 2006 Skrevet 19. september 2006 (endret) Hei! Nå synes jeg det er på tide med et skikkelig oppgjør med dommerstanden her. Bør ikke noen kontrollere at de vet hva de driver med? Nå sist kamp (som vi tapte 3-2) fikk vi en dommer som var døv på høyre øre og hadde glassøye! Ikke hjalp det heller at han dømte som om han var blind på begge øynene, det ble revet og sletet i trøyer, filmet og det var konstant kjefting. Han reagerte aldri! Må også nevne at trøyen til spissen vår nå er revnet oppover langs sidene, og strengt tatt ikke lenger kan brukes. Jeg overdriver ikke Ingen lag fortjener slike dommere. Håper dere er enige, og kom gjerne med flere historier. Endret 20. september 2006 av Tristar
tom watt Skrevet 19. september 2006 Skrevet 19. september 2006 det ble revet og sletet i trøyer, filmet og det var uendelig mange etterslengere. Dommere fortjener ikke slike spillere. Spill ordentlig fotball, og hold kjeft.
Stonemeister Skrevet 19. september 2006 Skrevet 19. september 2006 Men det burde være en lov imot døvhet og glassøyer blant dommere... Dommere skal se og høre hva som skjer, og da må man ha helt, ikke halvt syn og hørsel. Men riktignok, spillerne skal selvsagt oppføre seg etter normene og reglene.
Budbringer Skrevet 19. september 2006 Skrevet 19. september 2006 til dommerens forsvar skal det sies at de tar ca 300 avgjørelser i løpet av en kamp. noe må bli feil vurdert da
............... Skrevet 19. september 2006 Skrevet 19. september 2006 Hvis folk hadde vært greie mot dommere når de er ungdommer. Hadde kanskje ikke alle slutta, og vi hadde hatt flere dommere og velge imellom. Både i proff fotball og lavere smågutt divisjoner. Så det beste rådet er vel å være grei mot dommerne?
Tristar Skrevet 19. september 2006 Forfatter Skrevet 19. september 2006 (endret) det ble revet og sletet i trøyer, filmet og det var uendelig mange etterslengere. Dommere fortjener ikke slike spillere. Spill ordentlig fotball, og hold kjeft. 6896843[/snapback] Blir jo hissighet i kampene når dommerne godtar alt, hvis man først ser at noen filmer til seg et frispark uten at dommeren reagerer prøver gjerne flere. Når råe taklinger går dommeren hus forbi er det ikke rart at aggresiviteten blant spillerne stiger. Se på Portugal-Nederland i vm, ikke kom her å si at dette er vår egen feil. Med en dårlig dommer blir det gjerne hyppige avbrekk i spillet, mye diskusjon og enda mer frustrasjon. En god dommer ville ført til at kamper ikke ender slik. Endret 19. september 2006 av Tristar
Are.......... Skrevet 20. september 2006 Skrevet 20. september 2006 Men det burde være en lov imot døvhet og glassøyer blant dommere... Dommere skal se og høre hva som skjer, og da må man ha helt, ikke halvt syn og hørsel. Men riktignok, spillerne skal selvsagt oppføre seg etter normene og reglene. 6897345[/snapback] Word!
ZayCon Skrevet 20. september 2006 Skrevet 20. september 2006 Synes dommere som er døve eller har glassøyer også skal få dømme! Kan hende de er dobbelt så gode dommere enn andre som ikke har glassøye! Det at det er mange etterslengere og riving kan bare spillerne fikse! Dommeren burde kanskje ha sagt ifra men dere trenger ikke å spille slåss fotball fordi!
Forumforumforum Skrevet 20. september 2006 Skrevet 20. september 2006 spiller du fotball på østlandet Tristar ? Veit om en sånn type.. og var det en eldre mann med lyst hår?
Tristar Skrevet 20. september 2006 Forfatter Skrevet 20. september 2006 (endret) Var en eldre mann med lyst hår, spiller i Bærum. Kampen gikk i Lommedalen. Fantastisk gode halvdøve og enøyde dommere kan sikkert få lov til å dømme, men han jeg snakker om var alt annet en fantastisk god. Endret 20. september 2006 av Tristar
janfredrik Skrevet 22. september 2006 Skrevet 22. september 2006 det ble revet og sletet i trøyer, filmet og det var uendelig mange etterslengere. Dommere fortjener ikke slike spillere. Spill ordentlig fotball, og hold kjeft. 6896843[/snapback] Det samme gjelder vel politiet?
Tristar Skrevet 25. september 2006 Forfatter Skrevet 25. september 2006 det ble revet og sletet i trøyer, filmet og det var uendelig mange etterslengere. Dommere fortjener ikke slike spillere. Spill ordentlig fotball, og hold kjeft. 6896843[/snapback] Det samme gjelder vel politiet? 6916181[/snapback] Hvor kommer politiet inn i bildet?
Tunky Skrevet 25. september 2006 Skrevet 25. september 2006 En kamp som laget spilte for en stund siden dømte dommeren med kort og offside i sjuerfotball.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå