Mawk Skrevet 29. august 2006 Skrevet 29. august 2006 Nå har det seg slik at noen guttebasser har laget en liten koseside for våre lokale WoW spillere, men tanken var større. Dermed trenger vi din hjelp til å få opp aktiviteten på bortevekke.com Jeg håper det høye råd ikke ser på dette som konkuranse, vi vil gjerne bare ha en liten gjeng samlet på forumet. =) Mvh. TomArne
phnx85 Skrevet 30. august 2006 Skrevet 30. august 2006 Virker som et greit tiltak, men du tror ikke det et litt for "smalt", med tanke på at det tydeligvis er et norsk forum og norge er et lite land i WoW sammenheng?
neoman Skrevet 30. august 2006 Skrevet 30. august 2006 (endret) personlig syns jeg wow portalen virker som en langt bedre side en wow norge. sier bare att de har alt for stenge moderatorer på wownorge som genrelt er lite med i diskusjonene og bare stenger tråder. svarer lite høfflig også. tok en titt på wow portalen virket som folk snakket bra sammen så får nok lage meg en bruker der og sjekke forholdene. keep up the good work. Endret 30. august 2006 av neoman
Bredoc Skrevet 30. august 2006 Skrevet 30. august 2006 Synes forumet så bra og oversiktlig ut. Har hvertfall registert meg.
Cerb89 Skrevet 30. august 2006 Skrevet 30. august 2006 (endret) Synes det så ut som en fine side jeg skal ta en titt registrer meg sikkert. EDIT# registrert Endret 30. august 2006 av johnny Bravo
neoman Skrevet 30. august 2006 Skrevet 30. august 2006 lagde meg nettopp en bruker noe så organisert syns det virker som en side med godt potensiale.
Mawk Skrevet 1. september 2006 Forfatter Skrevet 1. september 2006 Takk for svar alle sammen! Poenget var å samle de norske WoW-spillere under et forum, og holde vekk engelsk språkbruk. Vi har efarene moderatorer, som hver har sine kunnskaper om forskjellige ting innen WoW. Vi håper da at flere vil registrere seg og bygge opp et lite WoW-samfunn, basert på vennlighet. ^-^ Kozkozkoz!
neoman Skrevet 1. september 2006 Skrevet 1. september 2006 vel jeg har registrert meg og syns diskjusjonen var kjmpe bra. skal fortelle venna mine om siden også.
Dʋgɢtung Skrevet 1. september 2006 Skrevet 1. september 2006 Registert og postet nå. Ser ut som et fint, oversiktlig forum =)
Jørgen Sørheim Skrevet 1. september 2006 Skrevet 1. september 2006 Går ikke dette som reklame? 6783136[/snapback] Det medfører riktighet, og tråden blir derfor stengt.
Anbefalte innlegg