Gå til innhold

finnes det addons te FL studio 5?


Kimelimm

Anbefalte innlegg

Skrevet

Hei! har lært meg litt av programmet, men kunne tenke meg flere "Lyder" som Trance etc, noen ideèr om hvor jeg kan finne det? takker på forhånd.

PS: prøvde å google!

Videoannonse
Annonse
Skrevet

jeg mener vanlige Trance samples, eller hva det heter, slik som Basshunter har i sinsang(lagnt ut i sangen) slike, som jeg bruke Piano Roll på :) ellers takk for dem :) håper du finner de som jeg sa akuratt :)

Skrevet (endret)

takker, men tenkte mer på Gratis da :p ikke 85 euro :p EDIT: det var noen gratis der

EDIT2: Skriveleif

EDIT3: Noen idè om hvor jeg skal leggefilene? det er Trance Source 2001 Final.all og Trance Source 2001 Final.mid :love:

Endret av Kimelimm
Skrevet

Hmm... _jeg_ aner i hvertfall ikke hva du snakker om. .all filer? aldri hørt om.. .gif filer?? .mid fila kan du loade i en pianoroll, men den inneholder ikke noe lyd.

Skrevet (endret)

ehh, den .gif fila er egentlig :love::p Hvem filer kan brukes i Piano Roll da? hvordan får jeg den .MID / .all filen til å brukes da?

Endret av Kimelimm

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive
×
×
  • Opprett ny...