MartinF Skrevet 8. august 2006 Skrevet 8. august 2006 For en god stund siden sendte jeg søknad på endring av brukernavn, men har fortsatt ikke fått svar. Hvor lang tid bruker denne prosessen å ta? Det er snakk om 2 - 3 måneder siden den ble sendt Takk for svar!
Ueland Skrevet 8. august 2006 Skrevet 8. august 2006 Behandlingstid: lenge, det er mange som vil ha nicket endret men vi prioriterer ikke å skifte brukernavnene til folk i særlig grad. Dog kan jeg si at det nick snart er på toppen av listen.
MartinF Skrevet 8. august 2006 Forfatter Skrevet 8. august 2006 Behandlingstid: lenge, det er mange som vil ha nicket endret men vi prioriterer ikke å skifte brukernavnene til folk i særlig grad. Dog kan jeg si at det nick snart er på toppen av listen. 6637854[/snapback] Ok, takk for svar
Anbefalte innlegg