jensens Skrevet 22. juli 2006 Skrevet 22. juli 2006 Heisann. Jeg har i dag bluecom som isp, men i natt datt nettet ned, har ikke kommet opp. Kan det være modemet som herjer med noe, eller bluecom som har gjort noe ? Takker for svar!
iChristian Skrevet 22. juli 2006 Skrevet 22. juli 2006 1. Har du resatt modemet? 2. Har du ringt Bluecom?
jensens Skrevet 22. juli 2006 Forfatter Skrevet 22. juli 2006 Ja, har prøvd og resette modemet mangen ganger, og hatt strømmen ute i 10 minutter. 2. Nei, jeg sov lengre en BlueCom hadde åpent i dag, så fikk ikke ringt.
pebkac Skrevet 23. juli 2006 Skrevet 23. juli 2006 - Har du link paa modem? fast lys i DSL/ADSL? - Hvis du har fasttlf - har du summetone? Det kan vaere linjeutfall, men ring BC paa 03222 og hoer med dem i morgen iallefall.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå